Йоркширський музей, який закрився на карантин, запустив челлендж #curatorbattle в Twitter. Щотижня підписники вибирають тему, а музеї з усього світу скидають фото на задану тему. Зараз вони показують найогидніші предмети з їхніх колекцій.

Баттл почався з пучка волосся з шпильками, який знайшли в похованні римської жінки III століття. Пост отримав 11 тисяч лайків і багато відповідей від музеїв Німеччини, Великобританії, США, Канади та інших країн.

Наприклад, Національний музей Шотландії надіслав фото зубастої рожевої «русалки» з божевільним поглядом, музей Пітт-Ріверса показав кулон з овечого серця з цвяхами і шпильками, який відлякує злих духів, а Німецький історичний музей додав актуальності челенджу і опублікував знімок захисної маски з «дзьобом» часів чуми.

Міллісент Керролл з York Museums Trust сказала, що #curatorbattle швидко набрав популярність, тому що аудиторія Twitter стежить за трендами. Особливо зараз, на карантині.

«А для нас та інших музеїв дуже приємно мати можливість ділитися своїми колекціями з публікою, коли наші двері закриті. Ми тільки сподіваємося, що не стали причиною чиїхось кошмарів!» – додала вона.

Також буде цікаво:   Паралімпіада-2020. Скільки медалей отримали українські спортсмени