Якщо вам не потрібні кардинальні перетворення, можна просто освіжити свій будинок, надавши йому оновленого вигляду.

Можна прибрати старе покриття, шпалери, штукатурку для початку. Дані роботи проводяться швидко: не потрібно змінювати проводку, а також сантехніку, все з нуля не доведеться виконувати. Ці зміни придають простий дизайни квартир.

Спочатку, звичайно, треба вимити вікна, щоб нічого не заважало проникати у квартиру сонячного світла.

Потім очищаються поверхні підлоги, стелі та стін від колишніх матеріалів. Беріть шпателі та наждачний папір. Якщо ви зняли шпалери, то витягніть зі стін цвяхи. Все рівняється, штукатуриться, шпаклюється.

Побілена стеля рівняється, а потім на нього наносять емульсію. Візьміть наждачний папір. Зернистість її та щільність вибирається з урахуванням ступеня зношеності стелі. Засоби захисту – це маска, рукавички.

Якщо відвалиться шматок штукатурки, то в магазині можна купити сітку, смужку білої натуральної тканини. Дірки у стелі варто замазати, зміцнити такою сіткою, гіпсом. Потім усе штукатуриться.

Стеля підрівнюється наждачним папером, забарвлюється емульсією. Далі за добу його знову фарбують.

Далі варто підняти паркет чи лінолеум. Змінюється підкладка, очищується і рівняється рівень підлоги, далі нове покриття легко вляжеться, не провалиться.

Потім слід пофарбувати батареї. З плінтуса забираються зайві шари фарби. Для її зняття застосовуються спеціальні засоби, що наносяться, потім все знімається шпателем.

Вибирайте наступний матеріал. Можливо, вам знадобиться штукатурка, колір або шпалери. Для покриття поверхні стін кольором варто зробити їх ідеально рівними.

Якщо ви вибрали шпалери, то приклейте поличкові багети першими. Якщо вони вже приклеєні, то просто знову пофарбуйте водоемульсійною фарбою.

Потім фарбуються вікна та двері. Для кращого результату з дверей та вікон знімаються зайві шари фарби. Далі пройдіться наждачним папером по поверхні. Потім наноситься фарба.

Дерев’яну підлогу можна також пофарбувати. Якщо вибрано лінолеум, то не можна шкодувати коштів на підкладку. Постеліть у такому разі листок ДВП. Якщо підлога трохи крива, то підкладка потрібна в обов’язковому порядку.

Не кладіть ламінат на криву поверхню. Він виглядатиме красиво на рівній основі, матеріал просто експлуатується, тільки замки його ламаються досить легко. Ламінат укладається на аркуш ДВП.

От і все. Ви знаєте як робити прості дизайни квартир. Настав час прибирати в квартирі і кликати гостей.

Також буде цікаво:   Мебель в гостиную и кухню