Ставки на кіберспорт є одним з найпопулярніших видів пасивного підробітку. Адже користувачеві азартної онлайн-платформи достатньо пройти реєстрацію в десктопній або мобільній версії, мобільному додатку, внести кошти на ігровий рахунок та зробити свою першу ставку на спортивні кіберзмагання. Якщо користувач цікавиться Counter-Strike чи Dota, то ставки одразу можуть принести йому перший заробіток. До речі, ви можете ознайомитися та зробити ставку на перевірених сайтах, просто перейдіть за посиланням https://gbett1.net/uk-ua/counter-strike/. Це допоможе заробити більше грошей.

Особливості

Щоб поставити кошти на перемогу чи поразку тієї чи іншої кіберспортивної команди чи гравця, необхідно вибрати ліцензійну букмекерську контору. GGBet отримала офіційний дозвіл на ведення букмекерської діяльності. Тому користувачам цієї онлайн-платформи можна не перейматися безпекою власних грошей.

Зареєстровані користувачі можуть поповнювати рахунок за допомогою валюти. До того ж, зняття коштів проводиться в ту ж валюту, що і поповнення. З повним переліком платіжних коштів можна ознайомитись при внесенні першого депозиту на рахунок.

Одна з умов швидкої реєстрації на офіційному сайті або мобільному додатку є досягнення особою 21 року. Щоб створити персональний обліковий запис, необхідно вказати існуючий номер телефону. Верифікація, де потрібно відправити скан паспорта, є обов’язковою процедурою для користувачів, які планують регулярно виводити виграш із персонального рахунку на сайті GGBet.

Види ставок

Поодинокі, або ординар, ставки користуються популярністю серед новачків. Адже зареєстровані користувачі не готові ризикувати всіма депозитними коштами одразу, щоби поставити на кілька результатів кіберспортивних або спортивних змагання. Тож у разі ординара ставка вноситься на один результат змагання.

Більш досвідчені гравці, які вже не перший рік ставлять на футбол, кіберспорт чи настільний теніс, можуть поставити кошти відразу на кілька результатів спортивного змагання. Вибираючи той чи інший вид спорту, слід враховувати, що кожен спорт має свої особливі варіанти ставок.

При внесенні ставок у настільному тенісі досить складно відразу поставити результат спортивного змагання як прематч. Найкраще поставити на результат одного сету в режимі Live, що є особливістю гри в настільний теніс. Якщо ставити на кіберспорт, вибір ставок залежить від того, трансляцію якої комп’ютерної гри користувач увімкнув, Dota або CS: GO.

Також буде цікаво:   Де можуть з'явитися казино в Києві і Херсоні?