Для того, щоб стати професіоналом своєї справи, необхідно багато і часто займатися. Якщо ви хочете досягти хороших результатів наприклад у грі в гольф, тоді вам варто почати з вивчення правила, а далі приступати до практики. У цьому вам допоможуть игровые автоматы Золото лото, а саме оригінальний ігровий слот Lucky Swing. Тільки уявіть собі, що ви опинитеся на справжньому полі для гольфу. Вашими головними суперниками стане трійка гравців, кожен із яких готовий показати свою майстерність та загнати м’ячик у лунку всього за один удар. Найкраще це вийти в однієї милої дівчини, яка добре потренувалася перед турніром, за що й здобула найвищу нагороду.

Як тільки гра розпочнеться, ви зможете переглянути невеликий вступний ролик. Саме він і розповість вам, як саме проходитиме змагання і чому Майку та Джону не вдалося забити м’ячик у лунку з першого удару, а Люсі стала справжньою чемпіонкою. Для того, щоб вам пощастило так само, як і чудовій героїні, необхідно звернутися за допомогою до правил гри від Золото лото UA. Перед вами опиняться п’ять стандартних барабанів, і на кожному з них красуватимуться різні символи. Перед тим, як почати обертання, необхідно визначитися з тим, якими будуть ваші відповідні ставки на гру. Для цього потрібно визначити вартість монет (0,01-0,5 євро), а далі поставити їх певну кількість (1-10) на лінії. Самих ліній тут налічується лише п’ять. Всі ставки збільшуються завдяки клавіші «Максимальна ставка». Для того, щоб котушки оберталися самі по собі, необхідно звернутися за допомогою до автогри.

Якщо ви вже встигли зробити всі основні ставки, тоді можна сміливо запускати обертання барабанів. Саме так ви зустрінете головних героїв і дізнаєтесь, що кожен із них запропонує вам у той чи інший момент гри. Ви побачите і карткові номінали з атрибутикою для гри в гольф, а також головних суперників в особі Майка, Джона та Люсі. Ці хлопці зможуть збагатити вас, як тільки з’являться на одній з активних ліній від двох і більше разів. Ще однією привабливою особливістю у грі стало те, що виграші зараховуватимуться як ліворуч, так і в іншому порядку. Максимальна кількість однакових символів на одній лінії принесе вам непропорційно велику виплату в ігрових автоматах від Золото лото.

Досить часто вам допомагатимуть з виграшами Джон, Люсі та Майк, але не завжди вони будуть опинятися у потрібному місці. Спеціально для того, щоб ваші гонорари росли, тут передбачено символ, який підмінить у потрібний момент будь-якого гравця і виглядає він як Срібний кубок.

Також буде цікаво:   Особенности казино Eldorado

Учасника цього турніру з гольфу з вас зробить бонусна гра. Для її відкриття необхідно знайти відразу три і більше символи із зображенням ключки. Під час такої гри, вам доведеться вибирати ключки та напрямки для ударів по м’ячику, що і принесе вам заслужений трофей. При появі символу з ключкою на одній з активних ліній три і більше разів, ви зможете обертати котушки 10 разів поспіль абсолютно безкоштовно.

Якщо ви любите ризик, тоді ви можете спробувати збільшити свої виграші разом із грою на подвоєння від Золото лото UA.

Гарної вам гри разом з Золото лото!