Після світової прем’єри від фірми Apple смартфонів iPhone 7 і iPhone 7 Plus, виробники кращих в світі копій вже через кілька тижнів випустили точну копію Айфон 7, яка в точності повторює дизайн, розташування кнопок і роз’ємів, вага і об’єм. Це не дешева репліка Айфон 7, інженери копій “яблук” все також йдуть в ногу з часом і впроваджують в репліки iPhone 7 все більше інновацій для максимальної схожості з оригіналом, продуктивності і функціональності. Взявши в руки таку високоякісну копію Айфон 7 приходиш в захоплення, детальніше на mobilax.com.ua/iphone-7-kopiya.

Дизайн

Свіжі репліки мають абсолютну зовнішню схожість з оригінальним айфоном 7, тримаючи в руці унікальний апарат і копію, ви не знайдете практично ніяких відмінностей. Корпус копії iPhone 7 зроблений з авіаційного алюмінію підвищеної міцності, він досить міцний і не схильний до згинання. Екран покритий ударостійким склом Gorilla Glass 3.0, яке володіє підвищеними захисними характеристиками від подряпин і потертостей, це скло з олеофобним покриттям, що дозволяє комфортно і легко управляти сенсором. Копія iPhone 7 продається в комплекті зі схожими аксесуарами, в число яких входять і навушники з виходом під lightning роз’єм, так як роз’єму 3.5мм немає, всі клавіші і роз’єми як в оригіналу iPhone 7. Розмір також ідентичний, так що будь-який чохол на оригінальний Айфона 7 підійде для копії і навпаки.

Функціонал (увага: моделей багато, тому характеристики можуть бути іншими)

Копія має всі характерні риси, сенсорну основну клавішу Home і в моделі iPhone 7 Plus – здвоєну камеру. Хоч в копії стоять 2 об’єктива, проте один з них просто муляж, все це лише для зовнішньої ідентичності з оригінальним айфоном. Що стосується сенсорної клавіші, в копії iPhone 7, в ній встановлено сенсорний вимірник, який відгукується на дотик пальця і ​​виконує функції традиційної клавіші, не маючи при цьому фізичного ходу руху, при торканні відбувається особлива мікровібрація. Також сенсорна клавіша імітує сканер відбитка, розблокування можлива будь-яким пальцем.

Крім перерахованих особливостей, в даній копії Айфон 7 є функція 3D Touch розпізнавання сили натискання, при легким натисканням на ярлик відкривається контекстне меню, при більш сильному спрацює відкриття.

За технічне оснащення копії Айфон 7 відповідає 8 ядерний мікропроцесор MTK6795 з тактовою частотою 2200МГц, розрядність 32бит. Спільно з вбудованими 2ГБ оперативної пам’яті смартфон видає гарну швидкість роботи і відгуку.

На основі операційної системи Android 6.0, копія iPhone 7 і копія iPhone 7 Plus отримають на своєму борту якісну оболонку IOS 10. Всі зображення, іконки, анімації та інші фішки IOS 10 у Вас в кишені. Завдяки цьому Ви отримуєте копію iPhone, яка виглядає точь-в-точь як оригінал, як зовні так і внутрішньо.

Також буде цікаво:   Розумний годинник Samsung отримає назву Galaxy Watch Active

Кольори iPhone 7

Копії iPhone 7 і копії iPhone 7 Plus випускаються в оригінальних кольорах: чорний глянець (Jet Black), чорний мат (Black), срібло (Silver), золото (Gold), рожеве золото (Rose Gold).

Моделі копії iPhone 7 і копії iPhone 7 Plus

Копія iPhone 7 відмінний смартфон, який має передові технології на своєму борту, а головне це його відмінна ціна. Хто шалено бажає купити iPhone 7, але не готовий платити такі суми, радимо звернути увагу на моделі копій iPhone 7.