Експерти компанії А-Буд стверджують, що металочерепиця Monterrey має перевагу для тих, хто вибирає високу якість. Однак, ціна вироба доступна кожному споживачеві, що робить товар широкопрофільним. Даная металочерепиця є оптимальним варіантом, як для оформлення помешкань, так і для обробки офісних будівель.

Оцинкована металочерепиця Monterrey можете подивитися за посиланням http://a-bud.com.ua/metallocherepica-ruukki/ruukki-monterrey/ на ринку користується найбільшим попитом серед покрівельних матеріалів, які виготовлені з полімерного покриття. Структура профілю бездоганно захищає від впливу навколишнього середовища і надає презентабельний вигляд будівлі.

   Металочерепиця «Монтерей» підрозділяється на три види:

1. Monterrey Стандарт – призначена для реконструкції покрівлі, має покриття Polyester, тридцять років гарантії.
2. Monterrey Плюс – трохи структурна матова поверхня, покриття Purex, сорок років гарантії.
3. Monterrey Преміум – структурована матова поверхня, посилена стійкість до погодних умов, покриття Pural Matt, п’ятдесят років гарантії.

Експерти виділяють металочерепицю Monterrey серед аналогів через доступну вартість, благородного зовнішнього вигляду і бездоганної стійкості до впливу погодних умов. Цей матеріал простий у використанні і економічний при монтажі.

   Характеристики:

матеріал черепиці – метал c полімерним покриттям;
вид виробництва – штампована;
форма матеріалу для установки – каскад.

Також буде цікаво:   Что подарить маме на день рождения?