Попередні рендери смартфона iPhone XI здивували суперечливим виконанням основної камери з асиметричним розташуванням модулів. У новому витоку камера виглядає звично і куди більш органічно: вона як і раніше складається з трьох датчиків, але орієнтованих по горизонталі. Схожим чином буде оформлена основна камера в смартфонах Samsung Galaxy S10 і S10+.

iPhone нового покоління збереже прямокутний виріз зверху (модель з круглим вирізом, як у Samsung Galaxy A8s або Huawei Nova 4, з’явиться тільки через покоління, у 2020 році), рамки екрану стануть трохи вужчими. У горизонтальному блоці камери привертає увагу спалах, який огибає центральний об’єктив, а під ним розмістився мікрофон. Цікаво, що в якості роз’єму згадується стандартний Lightning, хоча чутки приписують смартфону порт USB-C.

Як пише джерело, iPhone XI поки знаходиться на ранній стадії розробки (EVT, Engineering Validation Test), і його дизайн поки не затверджений. Але обидві версії (і та, що фігурує на цих картинках, і розсекречена раніше з асиметричною камерою) зараз тестуються розробниками. Далі є два варіанти розвитку подій: або буде вибрана тільки одна версія, або збережуться обидві, при цьому одну закріплять за iPhone XIS, а іншу – за iPhone XIS Max.

Джерело: www.compareraja.in

Також буде цікаво:   Кращі смартфони червня 2019