Вони дозволять стежити за трендами, наповнювати публікації популярними хештегами і швидко робити репост фото.

HypeAuditor

Цей сервіс надає доступ до глобальної статистики Instagram, що містить списки найпопулярніших акаунтів. Всі їх можна впорядкувати за категоріями і країнам, дізнавшись, наприклад, кого зі спортсменів або моделей найчастіше лайкають користувачі з України.

Instalist

Цей сервіс об’єднав в собі безліч унікальних, мальовничих і просто красивих місць, де часто фотографуються користувачі Instagram. Одні з них доступні за хештегом, інші – по геометкамі.

Instagrabber

Простий веб-сервіс для збереження оригіналів зображень і відеороликів з Instagram. Ніякої реєстрації для цього не потрібно. Просто скопіюйте посилання на потрібну публікацію і вставте її в поле пошуку. Залишиться тільки натиснути Download, і мультимедійний з максимальною роздільною здатністю відкриється прямо в браузері.

PostMuse

Це новий мобільний додаток, що дозволяє доповнювати ваші кадри стильними написами. На вибір представлено велику кількість вже готових шаблонів з прив’язкою до часів року, відпуску, робочих буднів або просто приємним емоціям.

Хештеги для Instagram

Назва цього додатка говорить сама за себе – воно допомагає підбирати популярні хештеги і швидко вставляти їх. Є зручна навігація по темам і подій, але куди корисніше буде простий текстовий пошук. Досить набрати основне слово, і сервіс запропонує десятки найпопулярніших суміжних хештегів.

Repost for Instagram

Це найпростіший спосіб зробити репост чужого фото. Від вас буде потрібно лише скопіювати посилання на публікацію через офіційний Instagram, і знімок автоматично буде завантажений в цей додаток.

Фото: instagram.com

Також буде цікаво:   Як очистити комп'ютер від шлаків і підвищити швидкість його роботи