Прийнято вважати, що нічні клуби – саме злачне місце для знайомства з прекрасними молодими дівчатами. В принципі, так воно і є. Однак, для того, щоб спокушання в клубах завжди було результативним, ми повинні розуміти специфіку такого типу закладів. У сприйнятті нічних клубів, як місця для знайомства, можна виділити два негласних закона.

Перший закон – «клуб – це театр», впевнений професійний київський пікапер Антоніо A Kloni. Ти можеш по-різному ставитися до нічних клубів і всьому там що відбувається, але якщо ти маєш намір спілкуватися і спокушати тут дівчат, ти повинен розуміти, що світ клубу і те, що за цим світом – абсолютно різні речі. Тут все ілюзорне, несправжнє. Свого роду, гра, де грають всі і вся.

Другий закон нічних клубів досить примітивний, однак багато хто з тих, хто туди регулярно ходить, все одно його не дотримуватися, і в підсумку – йдуть ні з чим. Отже, «закон усмішки». Посмішка – основний інструмент комунікації в клубі. Не потрібно ходити навколо і прикриватися різними цілями відвідування нічних клубів. Говорячи по правді, всі, хто туди ходить, переслідують одну-єдину мету – зав’язати знайомства і поспілкуватися з новими людьми, отримати якісь враження. Тепер, повертаючись до «закону посмішки», насмілюся запитати: у кого більше шансів познайомитися – у веселого хлопця або у сумної статуї? Я думаю, ти зрозумів.

Всі нічні клуби умовно можна поділити на 4 типи:

1) Бидло-клуби (прости за вираз, але правди подіти нікуди) Які їх особливості? – Примітивна обстановка – посередні дівчата – там можна отримати по обличчю Особливої ​​майстерності для «знімання» панянок в такого типу закладах не потрібно: прийшов, обійшов зал, усміхнулася усім, подивився, хто не проти – підійшов, поспілкувався і поїхали разом. «Джентльменський набір» успіх тут теж мінімальний: тобі досить бути просто охайно одягненим, чистим, причесаним і трохи напідпитку. Ну і ще, почисти черевики.

2) Молодіжні клуби Тут «тусят» панночки від 16 до 21 року, як правило, студентки вищих навчальних закладів середнього престижу, з такого ж класу сімей. Вони вже вміють абияк спілкуватися з хлопчиками, але, більшою мірою, такого ж віку, як самі. Однак тут уже можна зустріти гідних панянок. Заковика лише в тому, що якщо дівчина красива – у неї в цьому віці виникає «корона» на голові. В цілому, в таких клубах саме воно – відпрацьовувати базові навички спокушання і дівчат такого рівня.

3) Стриптиз-клуби основний контингент – мужики з у віці за 35 і легкої поведінки, цікаві, дорогі серйозні баришні, атмосфера говорить сама за себе. Третього не дано. Загалом, довго пояснювати не буду, думаю, ти і сам розумієш, про що мова, відпочинок у львові з дівчатами це кращий відпочинок для гурмана тусовок.

4) Елітні нічні клуби тут водяться найкрасивіші і доглянуті панянки. Швидше за все, вони забезпечені і, до того ж, усі вправні в спілкуванні з чоловіками. Як правило, тут немає дівчаток-тусовщиць а-ля «я така кльова, давай сфотканная в туалеті на айфон». Добре й те, що в таких клубах немає п’яних селюків. І розборки теж ніхто нікому не влаштовує. Тут люди спілкуються, а щоб це робити, і, в перспективі, мати продовження з самими гідними дівчатами, потрібно виглядати відповідно. Отже, перше, на що звернути увагу – твій зовнішній вигляд. Друге – внутрішній комфорт. Яким ти приходиш в клуб: похмурим невдахою, серйозним чоловіком, або веселим диваком, тебе таким і сприймуть. І в зв’язку з цим тобі потрібно запам’ятати раз і назавжди одну річ: якщо дівчина може вибирати між хлопцем, який ледь пройшов фейс-контроль, і хлопцем, який знає в клубі всіх – це не означає, що вона розважливе стерво – це її особисте право вибору .

Також буде цікаво:   Як грамотно купити стілець на кухню

Вибираючи дівчат, ми чинимо так само з одним лише нюансом: ми вибираємо красивих, вони – соціально затребувані. Дівчата вибирають тих хлопців, у яких ширший світ і можливості. Звичайно, будь-якій дівчині буде приємніше кататися з тобою на хорошій машині, їсти в хорошому ресторані і відпочивати на золотих пісках Еміратів, ніж мати такого ж тебе, але в приміській комуналці, їздити на тролейбусі або старих «жигулях».

Повертаємося до аудиторії елітного нічного клубу. Його відвідувачки вже не так ласі на розкіш і пафос. Ймовірно, у них це все вже є. І тому в нічному клубі вони шукають щось інше, яскраві емоції і можливі пригоди. Якщо ти хочеш успішно знайомитися з дівчатами в таких клубах, зверни увагу на наступні нюанси: манера триматися цю атмосферу треба промацати самому. Можна зайти понуро, зігнувшись у три погибелі, і до ранку так простояти в куточку. А можна увійти впевненим кроком і з розправленими плечима, потім пройтися, поспілкуватися і так далі. Вибір за тобою, але з цього – і твій результат.

Що і як говориш Дуже важливо, ЩО ти розповідаєш, але ще важливіше, на мій погляд, ЯК ти це робиш. Пам’ятай: у нічних клубах краще не говорити серйозні теми. Тому не зачіпай тут теми про глобальне потепління, порятунок народів Африки або вибори до Верховної Ради. Як я вже говорив вище: тут все несерйозно. У нічному клубі нічого не має значення – ні слово, ні зустріч, ні якусь обіцянку. Тепер питання «як?». Говори голосно, впевнено, зв’язно, і не заїкаючись. Це більше справа техніки, але воно дуже важливо, і якщо ти в цьому плані відчуваєш труднощі, над ними потрібно добре попрацювати. І наостанок: ходити в клуби потрібно, в першу чергу для того, щоб розвивати свої комунікаційні навички.