Одним з пунктів, обов’язкових для виконання кожним, хто хоча б раз відвідував загадковий Львів – вечірня прогулянка по нічному місту, в ідеалі – в компанії своєї обраниці. Романтика нічного Львова проглядається в кожному будинку, в кожному квадратному сантиметрі вуличок… Старовинні будинки, підсвічені блискучими вогнями, виглядають особливо велично, а храми і церкви Львова в світлі вечірніх ліхтарів – видовище, здатне перехопити дух.

Заклади, які працюють після 22:00

Виходячи з того, що туристичний потік у Львові не вщухає ні вдень, ні вночі, більшість кафе, барів і ресторанів працюють до глибокої ночі, приймаючи і обслуговуючи гостей з усіх куточків світу. Про кафе, що працюють в центральній частині столиці Західної України, можна розповідати годинами, проте варто зазначити, що далеко не кожен заклад працює в режимі 24/7.

Наприклад, один з найбільш епатажних барів міста – всесвітньо відома і обожнювана жителями Львова «Криївка» готова приймати відвідувачів до самого ранку. А в разі, коли вам захочеться насолодитися японською кухнею, «Япона Хата» привітно приймає гостей навіть посеред ночі. Не менш цікавим закладом, який пропонує відвідувачам авторське пиво до самого ранку, прийнято вважати і кафе «Зеник».

При цьому варто відзначити, що не всі заклади, які можуть похвалитися цікавим форматом, обслуговують відвідувачів до ранку: кафе «Мазох», «Будинок Легенд» і «Лівий берег» закриваються через дві години після півночі. У будь-якому випадку, в нічний час доби у Львові не занудьгуєш.

Нічні клуби

Оскільки Львів є одним з найяскравіших представників європейської культури де нічне життя бурлить, не дивно, що тут працює безліч нічних клубів. Відвідування дискотеки – це відмінний спосіб завести нові знайомства і весело провести ніч. Одним з кращих нічних клубів Львів можна назвати Split Club, який пропонує відпочиваючим величезний вибір місць, в яких можна не тільки потанцювати, але і заспівати в караоке, покурити кальян, відвідати шоу-бар. Велика кількість розваг дозволяє підібрати саме те, що вам потрібно.

Пішохідні екскурсії

Любителям проводити час з користю і відкривати для себе щось нове, Львів надає величезну кількість варіантів для піших екскурсій. А оскільки підхід до туризму в найдавнішому місті сучасної України – не зовсім стандартний, відвідати музеї тут можна навіть вночі. Цінителі мистецтва можуть залишити заявку на участь в нічній екскурсії по музею Соломії Крушельницької, а також відвідати «Арсенал» – музей середньовічної зброї.

Також буде цікаво:   Проблеми зі сном? Комп'ютери та смартфони не винні!

Піша прогулянка

У нічний час доби, за умови гарної погоди, Львів є одним з найцікавіших місць планети, тим самим приваблюючи туристів з усього світу.

Громадський транспорт в нічний час доби

Після 22:00 знайти автобус, здатний довести вас до центру – практично нереально. Проте місцеві служби таксі готові обслуговувати гостей міста 24 години на добу.