Видання The Verifier опублікувало список моделей iPhone і iPad, які не отримають iOS 13. Сама Apple не коментувала заяву, а MacRumors вважає цей слух сумнівним.

The Verifier стверджує, що без оновлення залишаться iPhone 5s, SE, iPhone 6, 6 Plus, iPhone 6S і 6S Plus. З планшетів – iPad mini 2, 3 і 4, iPad Air і Air 2. Крім того, підтримку iOS 13 не отримає iPod Touch 6.

Відзначимо, що iPhone 6S і SE фігурують в переліку як «сумнівні». Це означає, що ці пристрої можуть отримати підтримку iOS 13.

Журналісти не вказали, де вони взяли цю інформацію. Крім того, в списку значиться iPhone 6S, а iPad п’ятого покоління немає, хоча обидва пристрої працюють на базі процесора A9.

У 2017 році The Verifier запевняло, що в iOS 11 з’явиться підтримка групових дзвінків. Однак видання помилилося, і ця функція в смартфонах стала доступною в iOS 12.

Так як Apple ніяких заяв не робила, ми не можемо сказати, наскільки список The Verifier правдивий. Однак, якщо ви збираєтеся оновити свій смартфон, радимо брати модель не нижче iPhone 7, так як виробник прибрав зі свого модельного ряду всі більш старі телефони після анонса iPhone XS, XS Max і XR.

Також буде цікаво:   У США з'явився 5G-інтернет