Британська страхова компанія Endsleigh Insurance Services підвела підсумки минулого року і назвала 10 найбільш небезпечних туристичних напрямків.

За даними компанії, майже чверть (23%) страхових випадків у 2017 році зафіксована в країні, яка славиться ідеальними піщаними пляжами, багатою культурою, доброзичливими місцевими і приголомшливою кухнею, – в Таїланді.

Керівниця відділу маркетингу Endsleigh Джулія Алпа підкреслила, що в цьому результаті немає нічого дивного: «Таїланд – популярне місце для відпускників і бекпекерів, тому не дивно, що він і виявився найнебезпечнішим місцем для відвідування в світі».

Друге і третє місце в рейтингу ризикованих напрямків розділили Чилі і США. На ці країни припало до 15% випадків. На Іспанію, Німеччину, Непал і Перу – по 8%.

Топ-10 напрямків, які лідирують за кількістю страхових випадків:

1. Таїланд
2. Чилі
3. США
4. Іспанія
5. Німеччина
6. Непал
7. Перу
8. Франція
9. Багами
10. Бразилія

71% всіх страхових витрат в подорожах сталися через необхідність надати екстрену медичну допомогу. Середній розмір виплат по цій «статті» склав € 1480.

У 11% страхових випадків мова йшла про втрату або пошкодження багажу, в 4% була потрібна допомога стоматолога, в 2% компанія компенсувала кошти за пропущені вильоти.

Також буде цікаво:   Вже відомі перші 3 судді WEGAME Awards!