Сьогодні важко кого-небудь здивувати нарощуванням нігтів. Ця процедура вже давно стала чудовим способом не тільки подовжувати натуральні нігті, робити їх ідеально рівними, міцними і красивими, але і коректувати чимало вад нігтьової пластини (пігментація, нерівності різного характеру, в тому числі, після механічного пошкодження та інше.

нарощування нігтів

Останнім часом особливою популярністю користується нарощування нігтів в домашніх умовах. Але, незважаючи на вільний доступ до величезної інтернет бази різних тематичних майстер класів, відео уроків, оглядів і консультацій, професіонали рекомендують проходити уроки наращивания ногтей гелем у досвідчених майстрів нігтьового сервісу.

В ході навчання професіонали зможуть виявити і підтягнути слабкі місця у вашій роботі, поділяться секретами і тонкощами нарощування нігтів акрилом та гелем, що значно заощадить ваш час і забезпечить оптимальні витрати матеріалів. Навчальні професійні курси забезпечують спочатку грамотний і правильний підхід до процесу. Адже, крім вашого смаку і дизайнерських здібностей, дуже важливо вміти якісно моделювати структуру і архітектуру штучних нігтів.

Як правильно вибирати матеріал для нарощування нігтів

Найширший асортимент потрібних для нарощування нігтів матеріалів викликає деяке замішання у новачків в цьому напрямку. Це стосується, в першу чергу, майстрів з невеликим досвідом роботи, або які з різних причин хочуть поміняти торгову марку, а також всіх бажаючих навчитися нарощувати нігті.

Спираючись на наші рекомендації, ви зможете не тільки вибрати хороший гель для нарощування, акрилову пудру і інші матеріали, а також бути досить компетентними в плані якості використовуваних брендів для об’єктивної оцінки рівня, пропонованого вам сервісу.

Нарощування нігтів для початківців – це досить витратно спочатку, оскільки виникає необхідність купити все для нарощування. Тому важливо спочатку вибирати якісний і ефективний матеріал, оптимально і практично підходити до складання списку матеріалів для нарощування нігтів.

Перед тим, як почати здійснювати своє покликання і вибрати, які матеріали потрібні для нарощування нігтів, необхідно визначитися з технологією і технікою нарощування. Давайте розглянемо, які можливі варіанти. Традиційно існує два види моделювання нігтів – гелеве та акрилове. Крім властивих кожної технології та переваг, і недоліків, слід враховувати також показання до застосування тієї чи іншої техніки.

Якщо раніше значиму роль у виборі того чи іншого матеріалу для нарощування нігтів грали такі вагомі аргументи як нешкідливість для організму і максимально натуральний вигляд штучних нігтів, то сьогодні багато матеріалів є шкідливі для організму людини.