Конструктор Lego – це одна з найбільш впізнаваних і популярних іграшок у світі. Перші пластмасові цеглинки Lego з’явилися в 1949 році. Дивно, але кубики, випущені більше півстоліття тому підходять і до сучасних наборів. А це значить, що фантазія дитини нічим не обмежена – він може поєднувати різні набори між собою, придумуючи власні неймовірні історії. Кубики виготовляються з високою точністю (до 10 мкм), завдяки чому вони легко замикаються і надійно кріпляться один до одного.

Різноманітність наборів Лего і їх кількість дуже велика. Зручніше буде купити конструктор Лего в інтернет-магазині, де з наборами можна докладно і неспішно ознайомитися, не обтяжуючи себе ходьбою. До кожного набору на lvbrick.com.ua додається детальний опис: що входить в набір, як з ним грати, на яку вікову групу він розрахований і т.п. Ціна на Lego в магазині «Lvbrick» починається від 89 гривень.

Кількість деталей в наборі сильно варіюється: маленький набір може складатися з 60 деталей, а великий конструктор Лего (як, наприклад, LEGO City Fire Пожежний катер) містить 412 кубиків і навіть більше.

Lego – це не тільки хлоп’яча розвага. Конструктор Лего для дівчаток теж дуже цікавий. Їм напевно сподобається LEGO Friends Маяк у Хартлейку і підводний палац русалоньки Аріель; торговий центр, де фігурки-подружки гуляють і розважаються; круїзний лайнер із серії Lego Friends і багато іншого.

Також буде цікаво:   Як вибрати брендовий годинник