Музей Івана Гончара та Gunia Project з радістю оголошують про вихід унікального ілюстрованого видання, яке стане найповнішою збіркою, що відображає побут та ужиткове мистецтво українців. В основі книги лежить масштабне історико-етнографічне дослідження, над яким протягом 45 років працював видатний український художник та колекціонер Іван Гончар.

Невдовзі альбом українською та англійською мовами буде доступний для передзамовлення.

Над створенням книги команда працювала понад рік, ретельно відбираючи аркуші з альбомів Івана Гончара, щоб скомпонувати цілісну історію. Унікальний дизайн видання бережно зберігає автентичність ілюстрацій, каліграфії та художнього бачення автора.

«У часи жорстокої війни та на тлі намагань Росії знищити все українське, збереження та популяризація української культури та ідентичності є одним із наших ключових завдань. Тому МЗС з радістю підтримало проєкт Gunia та Музею Гончара з перевидання цієї фундаментальної праці, над якою Іван Гончар працював протягом 45 років. Переконаний, що нове видання українською та англійською мовами дозволить багатьом людям у світі закохатися в Україну», – зазначив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.


Про Музей Івана Гончара

Музей Івана Гончара – це унікальний музей просто неба, розташований у серці Києва. Він був заснований у 1993 році видатним українським художником та колекціонером Іваном Гончаром. Музей володіє багатющою колекцією українського народного мистецтва, що налічує понад 25 000 експонатів.

Про Gunia Project

Gunia Project – це некомерційна ініціатива, спрямована на популяризацію української культури та мистецтва у світі. Проект організовує виставки, лекції, семінари та інші події, а також публікує книги та інші матеріали про українську культуру.

Також буде цікаво:   Названо речі, які найчастіше крадуть в аеропортах