Якщо ви — геймер, який полюбляє командні ігри, без якісних навушників не обійтися. Вони необхідні для нормальної взаємодії всіх членів групи. Від гаджета потрібно, щоби передавав якісно звук та відтворював його без шумів. Якщо ви не знаєте, який девайс вибрати, радимо ознайомитися з топом кращих моделей.

A4Tech Bloody G535

Почнемо з бюджетної моделі. Попри помірну ціну її характеристики майже не поступаються флагманам. Такий виріб оцінять як професіонали, так і початківці завдяки комфортному приляганню до голови. Він повнорозмірний, має підсвітку, плавне регулювання звуку. Мікрофон від’єднується, є шумопоглинальна функція. Загалом виробник створив навушники A4Tech лінійки Bloody з високоякісних матеріалів, тому в них зручно навіть під час тривалого використання. Амбушури великі, ергономічні, виготовлені з протеїнової шкіри. Це преміальний рівень комфорту. Драйвери з неодимовими магнітами забезпечують чіткі баси та точне передавання звуку, без спотворення. Деяким може не сподобатися мінімальна кількість налаштувань у софті та дуже туге прилягання без нормального регулювання розміру.

Beyerdynamic MMX 300

Близькі до преміального сегмента, особливо за ціною. Виробник обіцяє бездоганне об’ємне звучання, чітке відтворення мови та передавання навіть незначних звуків. Це дасть змогу геймерові бути на крок попереду. Вони ідеальні для турнірів, коли навколо гамірно. Великі амбушури з велюровою накладкою забезпечують чудове прилягання до голови. Кардіоїдна характеристика та попфільтр мікрофону прибере зайвий шум, чисто відтворить голос гравця. Швидкий доступ до управління надасть можливість налаштувати гучність, відповісти на дзвінок, керувати ЗМІ, а також тимчасово вимкнути звук чи мікрофон.

Razer BlackShark V2

Справжня гарнітура для кіберспортсменів. Забезпечує комфорт навіть під час найдинамічнішої гри. Амбушури заповнені піною з ефектом пам’яті, гарантують шумоізоляцію на найвищому рівні. Великі 50-міліметрові динаміки окремо передають високі, низькі, середні частоти, забезпечуючи реалістичне відтворення звуку. Гравець завжди буде чути, звідкіля з’явиться суперник, а де треба чекати підтримки. Кардіоїдний мікрофон із шумопоглинанням чудово передає мову. У гучному середовищі член команди почує вас. З розширеною дужкою з м’якого матеріалу навушники майже не відчуваються на голові, хоч важать 240 г. Стандартний роз’єм на 3.5 мм сумісний із безліччю пристроїв:

  1. ПК;
  2. Mac;
  3. PS4;
  4. Xbox One;
  5. Nintendo Switch.

Наведені моделі за своїми технічними характеристиками мало відрізняються одна від одної. Ставить їх на різний рівень виробник, точніше впізнаваність його бренду та використані матеріали. Тому, якщо для вас не має значення, популярна торгова марка чи ні, не варто переплачувати.

Також буде цікаво:   Xiaomi Redmi Go за 1 300 гривень