Здавалося б, корпорація Microsoft вже досить давно не випускає ніяких великих оновлень для операційної системи Windows 10, яка встановлена на ноутбуках-планшетах 2-в-1. З цього можна зробити логічний і закономірний висновок, що говорить про те, що компанія просто-напросто перестала робити хоч які-небудь ставки на просування і розвиток цього сегмента. Так могло здаватися до цього моменту, адже Microsoft офіційно оголосила про те, що компанія серйозно має намір піддати редизайну версію Windows 10 для «конвертованих ПК 2-в-1». Важко заперечувати, що в режимі планшета Windows 10 виглядає не так як хотілося б, все ж помітно урізаний функціонал. Наприклад коли ви перемикаєте свій ноутбук в режим планшета, з робочого столу автоматично видаляються деякі, дуже корисні значки, розташовані на панелі завдань. Тепер же компанія планує зробити «планшетний варіант використання пристроїв 2-в-1» максимально наближеним до того досвіду, які всі ми отримуємо від експлуатації ПК.

Що ж вже відомо про плани Microsoft щодо редизайну «планшетного Windows 10»? Ми вже маємо інформацію про те, що нова версія операційної системи буде залишати робочий стіл в режимі «повного огляду», залишаючи повністю видимими абсолютно всі іконки та значки. Ну а для того, щоб уникнути міс-кліків, компанія збільшить відстань між цими самими значками, які розташовуються на панелі завдань. Так само відомо і те, що “клавіатура стане більш адекватною”. Тобто відтепер вона не буде безпричинно вилазити при переході на кожну нову сторінку сайту. Простіше кажучи — Microsoft цілком і повністю оптимізує Windows 10 під сенсорне керування. Ви не побачите на своїх екранах жодного елемента, з яким ви б не могли взаємодіяти точно так само, як і в повноцінному ПК-режимі. Все буде реагувати на ваші дотики, і буде реагувати правильно.

Прямо зараз Microsoft тестує нову версію операційної системи, випустивши її бету в рамках Windows Insiders. Той факт, що новий дизайн поки-що числиться в статусі «бета» дає нам зрозуміти, що в майбутньому поточна версія буде поліпшуватися і всіляко доповнюватися. Як би там не було, на даний момент на 90 відсотків можна бути впевненим в тому, що реліз вищевказаного редизайну, значно вдосконалює досвід роботи з “Windows 10 для планшетів”. Корпорація вже досить давно припинила намагатися просувати пристрої 2-в-1 в маси, у зв’язку з чим можна зробити висновок, що це оновлення стане останнім для гібридних пристроїв, адже Microsoft навряд чи захоче знову спробувати розвинути ідею ноутбуків-планетов.

Також буде цікаво:   Випущена Lite OS від Microsoft