Команда волонтерів запустила благодійну ініціативу «Купи книжку — допоможи ЗСУ», в межах якої люди можуть віддавати свої книжки на продаж, а отримані кошти передають на потреби наших військових. 

Волонтери допомагають тим, хто хоче надати свої книжки, та виставляють їх на продаж. Далі знаходиться покупець, оплачує книжку та вказує відділення для доставки. Ці дані волонтери передають людині, яка продає книжку, а вона надсилає її за адресою. Всі кошти команда передає на потреби збройних сил. 

«На початку війни я, як і більшість українців тимчасово евакуювалась, але кожного дня картала себе за те, що ніяк не допомагаю нашим захисникам. Приїхавши додому, вирішила зробити маленький крок. Вдома я мала маленьку колекцію прочитаних книжок, які я й вирішила продати, а отримані кошти передати на допомогу ЗСУ та постраждалим тваринам. Упродовж двох зборів до мене долучилися небайдужі люди, які теж вирішили зробити свій внесок і віддати мені свої книжки для продажу», — розповідає засновниця ініціативи Валерія Мороченко. 

У межах проєкту їй вдалося зібрати 20 тис. грн. Після того, як це перетворилося на повноцінний проєкт, додалися ще 23 520 грн на керамічні плити для бронежилетів. Оголошення про нові збори, а також всю звітність волонтерка публікує на сторінці в Інстаграмі

Якщо ви теж хочете поділитися книжкою, пишіть за посиланням, а якщо купити — вам в Телеграм.

Також буде цікаво:   Зараз люди найщасливіші ніж за останні 200 років – дослідження