27 травня Міністерства охорони здоров’я Болгарії оновило рішення щодо правил в’їзду громадян України, повідомляє українське консульство.

Нові правила набувають чинності 1 червня й будуть діяти по 31 липня. У цей період українцям можна в’їжджати в країну за  наявності хоча б одного з трьох документів:

  • сертифікату вакцинації. Завершенням програми вакцинації вважається введення двох доз вакцин проти COVID-19 і закінчення 14-денного періоду від дати введення останньої дози вакцини.
  • довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до подорожі або негативний результат швидкого антигенного тесту, проведеного за 48 годин до в’їзду в країну.
  • довідку про позитивний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або швидкого антигенного тесту для осіб, тобто документ, що підтверджує, що особа перехворіла на COVID-19 (від 15 до 180 днів до подорожі).

Дітям до 5 років дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія без надання вищезазначених документів. Також ці умови не стосуються транзиту.

Також буде цікаво:   YouTube-канал Зеленського монетизував чуже відео з інавгурації