Починаючи з 1978 року, коли у Великобританії народилася перша дитина з пробірки – дівчинка Луїз Браун, репродуктивні технології стрімко розвиваються по всьому світу. Так, в Україні першою дитиною, зачатою в результаті ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення), є дівчинка Катя, яка народилася в 1991 р в Харкові.

На сьогоднішній день в Україні велика кількість пар, які планують завести дітей, вимушені стикнутись з проблемою, яка перешкоджає реалізувати їм цю задумку, мова йде про безпліддя. Ще буквально десять років тому такого роду діагноз звучав для жінки як справжній вирок. Але минає час, змінюються технології і у лікарів з’являються нові можливості в подоланні ціє проблеми і вони можуть робити справжні дива. На даний час допоміжні репродуктивні технології зробити великий крок вперед у своєму розвитку, зараз представники медицини, які займаються цим напрямком, активно займаються своєю роботою, допомагають тим парам, які ще кілька років тому не мали навіть шансів на материнство.

Завдяки новим технологіям з кожним роком все більше і більше сімейних пар та жінок народжують дітей, причому не має значення їх вік. На озброєнні у сучасних медичних центрів є великий перелік можливостей, які дозволяють застосовувати свої методики, внаслідок чого репродуктивні можливості у жінок відновлюються. Можна говорити про подолання представниками репродуктології наступних проблем:

 • цервікальний фактор;
 • відсутність сперматозоїдів, низька їх активність або порушення їх структури;
 • ендометріоз;
 • безпліддя, яке неможливо подолати хірургічним чи медикаментозним лікуванням;
 • імунологічні форми безпліддя;
 • відсутність маткових труб або їх непрохідність.

Яскравим прикладом успішної клініки, яка працює в напрямку репродукції людини, є клініка “Альтернатива”. Більше інформації про неї можна дізнатись відвідавши ось цю сторінку: https://alternatyva.clinic/ukr/cat/4/dopomizhni-reproduktyvni-tekhnolohiyi. Дана установа розпочала свою діяльність в далекому 2009 році, в її штаті працюють лікарі, які в репродуктології знаходяться вже доволі тривалий чай, навіть 15 років.

Яскравим прикладом є Палига Ігор Євгенович, який займає посаду директора клініки. Саме він в Західній Україні був одним з найперших лікарів, який вибрав напрямом лікування різноманітних форм безпліддя, причому зараз він має велику кількість цих методів.

Клініку “Альтернатива” можна без перебільшення назвати клінікою домашнього затишку, адже саме тут новітні технології в медицині поєднались з кращими медичними традиціями. Саме це поєднання дає можливість досягати успіху в 86% всіх випадків, які мали місце.

А тепер давайте акцентуємо увагу на тих причинах, чому необхідно робити вибір на користь саме “Альтернативи”?

 • чесне формування ціни;
 • лікування за своєю ефективністью не поступається європейським центрам, а в деяких випадках ефективність навіть вища;
 • на наступні спроби та на другу клініка надає знижку в розмірі 10%;
 • спеціалісти клініки супроводжують клієнт весь шлях, починаючи від діагностики і закінчуючи пологами;
 • в клініці лікують навіть самі важкі випадки безпліддя.
Також буде цікаво:   Компания Стикс и ее косметические средства

Можна впевнено говорити про те, що вам будет дуже важко знайти саме таку клініку, в стінах якої так дружньо відносяться до свого пацієнта. Керівництво клініки відверто заявляє про те, що тут пацієнтам надають максимальну кількість інформації з усіх питань, які їх цікавлять. А відносно результатів – вони завжди більше тих, яких чекають пацієнти.

В клініці “Альтернатива” переслідують мету не тільки лікувати своїх пацієнтів. Тут ставлять зовсім іншу мету – дати їх життю новий зміст.