Крім чергового флагмана, компанія LG анонсувала новий розумний годинник Watch W7 на Wear OS, головною особливістю якого став аналоговий механізм. Пристрій має годинну і хвилинну стрілку, під якими розміщений 1,2-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 360×360 пікселів.

На металевому корпусі збоку передбачено кілька механічних кнопок. Натискання на верхню миттєво переводить стрілки на три і дев’ять годин, щоб вони не заважали читання повідомлень. Коліщатко дозволяє підвести час і також служить для управління інтерфейсом Wear OS.

Стрілки годинника можуть використовуватися в режимі секундоміра або для позначення сторін світу в режимі компаса. Також вони здатні переміщатися в залежності від відображається на екрані інформації, позначаючи якісь області інтерфейсу.

Всередині у Watch W7 встановлений чіп Qualcomm Snapdragon Wear 2100, 768 МБ оперативної пам’яті і 4 ГБ вбудованої. Є підтримка Bluetooth 4.2 LE і Wi-Fi, але GPS, LTE і NFC немає. Для любителів активного відпочинку і туризму передбачено висотомір і барометр.

У режимі відображення часу годинник без підзарядки може пропрацювати до 100 днів, тоді як при сполученні зі смартфоном і повному наборі повідомлень автономність обмежується двома добами.

Ремінці у Watch W7 змінні, підійдуть будь-які інші зі стандартним 22-міліметровим кріпленням. На вибір будуть пропонуватися також фірмові шкіряні та силіконові. Оцінили гаджет в 450 доларів, попереднє замовлення стартує вже 7 жовтня.

Джерело статті: The LG Watch W7 marries Wear OS features to a classic analog watch movement

Також буде цікаво:   Xiaomi Mi Band 4 отримав дуже потрібну можливість