Серед українців робота в Польщі з кожним роком набирає все більшої популярності. Адже це чудова можливість заробити хороші гроші і отримати цінний досвід. Тому компанії, які мають потребу в працівниках, звертаються в рекрутингових компаній для підбору співробітників від 18 до 55 років на найрізноманітніші посади. Часто, крім віку, обов’язкових вимог до кандидатур немає.

Саме тому в інтернеті, в пошукових сайтах люди часто вводять різноманітні запити типу “робота в польщі – вакансії”, або щось інше на кшталт цього.

Працевлаштування в Польщі для жінок і чоловіків можливо навіть без досвіду роботи, спеціальної освіти і знання мови. Головне, добре пошукати. Але тут потрібно бути уважним, щоб не стати черговим обдуреним здобувачем.

Легальна робота в Польщі для українців має цілий ряд переваг, до яких відносяться:

  • – гідна і стабільна заробітна плата, яка значно вище, ніж в інших східноєвропейських країнах;
  • – можливість отримати громадянство після 5 років проживання в Республіці Польща;
  • – безкоштовне базове медичне обслуговування;
  • – комфортний клімат і близьке розташування до України;
  • – відповідність усіх життєвих сфер, в тому числі і умов роботи, міжнародним європейським стандартам;
  • – можливість в майбутньому побудувати успішну кар’єру і досягти матеріального добробуту;
  • – можливість вивчити іноземну мову, познайомитися з чужою культурою, помандрувати по Європі і, звичайно, отримати безцінний досвід співпраці з зарубіжною компанією.

Для того, щоб влаштуватися на роботу в Польщу легально, досить звернутися в агентства, які займаються підбором вакансій для роботи в Польщі.

Рекрутингові компанії, які співпрацюють з іноземними партнерами, можуть забезпечити Вам найкращі пропозиції, відповідно до всіх ваших побажань. Вони займаються не тільки пошуком вакансій, а й підготовкою всіх необхідних документів, щоб Ви могли працювати в Польщі легально. Також співробітники надають допомогу в оформленні робочої візи, стежать за правильним дотриманням всіх пунктів договору, в разі порушень передбачено юридичний супровід клієнта на території Польщі. Агентства курирують весь процес: від підписання договору – до виходу на роботу. Здійснюють підтримку протягом усього терміну роботи. Таким чином, пошук легальної роботи в Польщі через компанії з працевлаштування більш надійний і вигідний, ніж самостійний пошук.

Наприклад, легальна робота в Польщі на сайті orionwork.eu доступна всім і кожен має можливість підшукати підходящий для себе варіант.

Однак, є думка що фірми-посередники турбуються тільки про свої доходи, але ніяк не про своїх клієнтів. Тому деякі громадяни самостійно шукають вакансії легальної роботи для українців у Польщі без посередників. Існує великий список сайтів, які пропонують вакансії саме для українців. Так можна знайти оголошення від безпосередніх роботодавців. Але треба пам’ятати, що далеко не всі польські працедавці є порядними, і не варто очікувати, що все будуть ставитися до Вас з повагою, тому аналізуйте оголошення і звертайте увагу на деталі, а це вимагає хоча б мінімальне володіння польською мовою. Ще існує варіант пошуку легальної роботи в Польщі без посередників. Це звернення до польського агентства по найму персоналу. Агентства в Польщі не мають право брати плату зі здобувача за пошук роботи – плата береться з роботодавця. Хоча не факт, що згодом роботодавець не відніме цю суму з вашої зарплати. Одним словом, знайти і отримати роботу в Польщі без посередників цілком можливо.

Також буде цікаво:   Новий спосіб читати більше і ефективніше

Який вибір зробить людина – залежить від неї, адже кожен бачить свій по своєму, кожен є індивідуальністю.