Невеличка збірка книг, які допоможуть вам стати розумнішими, креативнішими і успішнішими, ну і звісно “прокачати” себе як, адже читання це один з кращих способів.

“Почни”
Автор: Джон Ейкаф
Книга про те, як розфарбувати своє сіре життя в яскраві тони. Бути як всі – найпростіше. Бути неординарною особистістю – вчинок, який заслуговує на повагу. Скільки б вам не було років, яким би не був ваш соціальний статус, все зводиться до однієї простої істини: потрібно почати. Прочитавши цю книгу, вам дійсно захочеться почати діяти, почати змінювати себе і своє життя.

“Цього року я …”
Автор: М. Дж. Райан
Книга про те, як змінити звички, стримати слово або зробити те, про що давно мріяв. У книзі зібрані знання автора в області психології, нейрофізіології і філософії, які вилилися в практичні рекомендації, як втілювати в життя обіцянки.

“Вийди із зони комфорту”
Автор: Брайан Трейсі
Книга про те, як правильно розподіляти час і добиватися вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту. У ній – 21 практична порада, слідуючи яким можна стати таким же успішним, як автор. Брайан Трейсі – мільйонер, який в юності кинув школу і починав свій шлях фактично з нуля. Ця книга – надкорисний збірник секретів особистої ефективності Брайана Трейсі. Вона переведена на 40 мов, її тираж становить більше 1 200 000 примірників.

“Як люди думають”
Автор: Дмитро Чернишов
Книга про сутність мислення. Люди часто думають на автоматі, але будь-який акт мислення є творчістю. Книга допоможе вам дивитися на повсякденні речі свіжим поглядом. Це авторський проект Дмитра Чернишова, який придумав навіть власний «алфавіт мислення», покликаний допомогти тренувати найголовніший людський талант – здатність думати.

“Сам собі МВА”
Автор: Джош Кауфман
Книга про самовдосконалення і віру в себе. Ідея книги полягає в тому, що не варто витрачати гроші на навчання в бізнес-школі. Дешевше і ефективніше займатися самоосвітою, тим більше, в епоху інформаційних технологій це легко. Книга містить десятки сентенцій, які вчать абсолютно новому діловому мисленню. Поради Джоша Кауфмана дійсно надихають. Книга може замінити освіту МВА за багатьма параметрами.

“Сила волі”
Автор: Келлі Макгонігал
Книга про те, як стати духовно сильною особистістю, протистояти спокусам і перестати відкладати справи в довгий ящик. Книга підкуповує абсолютною науковістю. Всі поради підкріплені численними психологічними і медичними дослідженнями. Саме тому книга корисна не тільки тим, хто має потребу в зміцненні сили волі, але і просто допитливим людям – кожен почерпне для себе багато цікавого.

Також буде цікаво:   10 книг, які допоможуть за місяць освоїти нові навички

“Мистецтво пояснювати”
Автор: Лі ЛеФевер
Книга про те, як зробити так, щоб вас розуміли з півслова. Адже коли вас розуміють – це щастя, а в бізнесі – ще й гроші. На думку автора, немає людей, які не здатні зрозуміти, є ті, хто не може пояснити. Книга допоможе вам завжди, в будь-якій ситуації, знаходити потрібні слова. Завдяки цьому в ваших особистих і професійних відносинах пануватимуть повне взаєморозуміння і гармонія.

“Життя на повну потужність”
Автори: Джим Лоер і Тоні Шварц
Книга про управління енергією, про те, як збалансувати в житті різні види енергій – фізичну, емоційну, розумову і духовну. Її автори – відомі спортсмени, які радять ставитися до життя не як до марафону, а як до серії спринтерських дистанцій – періодів діяльності з повною самовіддачею, що чергуються з епізодами повноцінного відпочинку і відновлення сил.