Те, як ми виглядаємо у старості – наочна демонстрація того, як ми доглядали себе у молодості. Підходьте комплексно та ретельно до питання турботи та догляду про себе. Коштів зараз достатньо, щоб якомога довше зберегти свіжість та молодість обличчя. Одними з найкращих та доступних варіантів стане застосування нічних та денних кремів. Вони допоможуть наситити шкіру і зволожити, а це базові функції, необхідні підтримки здорового вигляду. Щоправда, багато дівчат нехтують навіть такими простими порадами щодо догляду за собою і використовують лише один із видів кремів. Далі ми постараємося докладніше розібратися з тим, навіщо і як необхідно використовувати нічні і денні креми для обличчя.

Магазин The Body Shop надає вибір лише найкращих продуктів для вашого обличчя. Наш асортимент допоможе вам завжди залишатися красивими та молодими!

По-перше, головне правило у турботі про себе – комплексний підхід. Наша шкіра перебуває в абсолютно різних станах вранці та ввечері. Вдень ми часто перебуваємо у стресі, відчуваємо різні температури та піддаємося впливу різних зовнішніх факторів. Так що головна відмінність денного та нічного кремів у тому, що вони виконують різні функції. Увечері ми вмиваємося, і шкіра має розслабитися перед відходом до сну. До основного призначення нічного крему відносять такі:

  • наситити клітини вологою;
  • зволожити;
  • anti-age ефект (для шкіри у віці);
  • краща мікроциркуляція крові та регенераційних процесів.

Можуть бути також додаткові функції, це залежить від виробника і використаних ним інгрідієнтів у складі. Але всі моделі поєднує наявність усіх необхідних вітамінів та корисних компонентів, які допоможуть вашій шкірі зранку виглядати чудово. Також нічний крем часто допомагає впоратися з ранковими набряками, які хвилюють багато дівчат.

У будь-якому випадку, одним лише нічним кремом ситий не будеш, як кажуть. До комплексного підходу входить і денний крем для обличчя, функції якого вже відрізняються від нічного. Денний крем допоможе захистити шкіру протягом дня від дії шкідливих зовнішніх факторів (сонця, вітру). У складі такого крему багато вітамінів, кислоти та інших складових. А склад нічного крему більш насичений, він діє бальш локально. У його формулі є такі ефірні олії, які вплинуть на весь організм – допоможуть швидше заснути.

Дательніше https://thebodyshop.ua/produkty/oblichchya/krema/.

Також буде цікаво:   Дисменорея - симптоматика и система лечения