Вчора з’явилася інформація про те, що флагман «яблучної» корпорації наступного покоління отримав шокуючу особливість, і вона гарантовано порадує всіх покупців. Завдяки тому, що Apple нарешті помирилася з корпорацією Qualcomm, відкликавши всі свої судові позови, обидва виробники стали партнерами, як було ще кілька років тому. Зважаючи на все це інженери «яблучної» корпорації отримали доступ до нової технології, яка була створена колись найлютішим ворогом Apple. Йдеться про ультразвуковий сканер відбитків пальців третього покоління, який вже зовсім скоро всі користувачі зможуть зустріти в iPhone, але, звичайно, наступного покоління.

Повідомляється, що Apple вирішила розробити технологію Touch ID третього покоління, а заснована вона виявиться на ультразвуку. Для цього даний виробник електроніки уклав з Qualcomm спеціальну угоду на її використання в наступному поколінні iPhone. Її повний аналог зараз можна зустріти в Samsung Galaxy S10. Таким чином, по суті, «яблучна» новинка отримала шокуючу особливість, адже ще недавно цей виробник стверджував, що Touch ID – це минуле, а Face ID – майбутнє.

Втім, у всього цього є пояснення. З нових смартфонів Apple не пропаде сканер особи, який зараз можна зустріти в iPhone XR і iPhone XS. Його просто доповнять вбудованим прямо в дисплей дактилоскопічний модулем, а користуватися ним всі користувачі зможуть навіть з вологими руками. За рахунок цього власники наступного покоління iPhone отримають можливість використовувати будь-який спосіб біометричної ідентифікації. Повідомляється, що у «яблучної» корпорації вже є інженерні зразки своїх смартфонів з таким способом захисту інформації.

Також буде цікаво:   10 маленьких хитрощів для користувачів Telegram