Виробники смартфонів все частіше надають користувачам можливість самостійно встановлювати проміжки часу, протягом яких використання смартфона обмежена лише базовими можливостями. При цьому додатки, які забирають у вас багато вільного часу, на цей період блокуються, як і сповіщення з них.

У нещодавно випущеної бета-версії операційної системи iOS 12.2 користувачі виявили виявили розділ Screen Time Downtime, який дозволяє зробити саме це. В описі сказано, що в задані часові рамки користувачам доступні тільки дзвінки, а також найбільш важливі програми, які визначає сам власник пристрою.

Можна сказати, що Screen Time Downtime — це нова версія режиму Do Not Disturb, ось тільки останній все ж сфокусований на блокування повідомлень. А Screen Time Downtime дозволяє самостійно вибрати програми, які можна або не можна запускати.

Поки що у налаштуваннях користувачі відзначили брак можливості задавати різні часові рамки для різних днів, адже на вихідні цілком можна дозволити собі більше, ніж у робочі дні. Втім, інші скажуть, що на вихідні краще взагалі обмежити себе у використанні смартфона, а проводити вільний час спілкувючись із рідними та близькими.

Джерело: www.slashgear.com

Також буде цікаво:   Представлений фантастичний концепт iPhone 11