Вже в самому ранньому віці можна помітити перші ознаки старіння. Адже негативний вплив на шкіру робить багато різноманітних факторів: малоактивне життя, нестабільний клімат, постійні стреси, швидкий ритм життя та погана екологічна ситуація. Як результат, розпливається контур обличчя, опускаються куточки губ, загасає погляд, навколо очей з’являються “гусячі лапки”. Також до цього можна додати появу мімічних зморщок та поганий стан шкіри.

Також негативно на стан шкіри впливають не тільки різноманітні зовнішні чинники, але й хвороби. Як результат, все це необхідно усувати та боротись, щоб продовжити свою молодість за ловити погляди інших на собі.

На сьогоднішній день ринок пропонує широкий спектр косметичних послуг, з використанням різноманітних технологій, засобів та технік. Але якщо ви хочете отримати дійсно неперевершений та стійкий результат, завітайте на сайт https://slim.ua/uk/inekcii-ta-konturna-plastika. Тут ви знайдете все необхідне щоб почуватись на всі сто відсотків.

Центр Slim та його процедури

Про уколи краси ходить велика кількість чуток та фейків, тому давайте розберемось в цьому питанні більш детально. Ця косметична процедура перевірена часом і вже після першого візиту до спеціаліста можна відчути на собі позитивний ефект. Фахівці центру для своїх клієнтів надають доволі широкий спектр послуг.

Однією за найбільш розповсюджених є контурна пластика, завдяки якій можна повністю позбутись носогубного “трикутника”, а також проблем зі шкірою у вигляді зморщок біля кутів рота, на підборідді та на лобі.

Ще однією популярною процедурою є волюмізація Radiess завдяки якій відновлюються в проблемних місцях тканини шкіри, приводяться в тону м’язи. Все це відбувається завдяки застосуванню спеціальних компонентів. Мова йде про ті компоненти, які мають біологічну сумісність з тканинами людини.

Переваги ін’єкцій краси

Якщо порівнювати підшкірне введення препаратів з хірургічною операцією, перші не мають жодного ризику отримати шрами, рубці, не буде ніякої кровотечі, а також виключені ризики інфікування. У точці уколу можуть бути наступні побічні ефекти: невеликий набряк та почервоніння, причому це все тимчасове.

Не дивлячись на той факт, що ін’єкцій краси є доволі простою процедурою, перед її проведенням клієнти проходять певні етапи, а саме: очищення певних зон шкіри, виявлення ризику виникнення алергічної реакції чи протипоказання, обов’язкова консультація лікаря.

Також буде цікаво:   Качественные препараты от компании Anti-aging