DeWALT – один з кращих брендів промислового електроінструменту і приладдя з гарантією високого класу, чия історія, безсумнівно, заслуговує на особливу увагу. З початку свого заснування компанія демонструвала постійний і неухильний рух до вершини популярності і якості вироблених товарів.

Інструменту та обладнання DeWALT в Україні

DeWalt Ukraine – офіційний дилер продукції DeWALT в Україні, тому всі інструменти цієї торгової марки, пропоновані в каталозі, що за посиланням https://dewalt.top/instrument-dewalt/bolgarki/ виконані відповідно до традиційних високими стандартами якості, демонструють тривалий термін служби, високу потужність, виняткову міцність. Компанія постійно дотримується за оновленням асортименту даної торгової марки, представляючи як новинки, так і моделі, яуі вже заслужили популярність серед користувачів.

Історія торгової марки DeWALT почалася в 1922 році з винаходу першого в світі радіально-консольної пили інженером-конструктором Раймондом ДеВольтом. Це революційний винахід дозволив досягти високої точності і ефективності деревообробки, замінивши працю чотирьох працівників. Таке успішне відкриття послужило стартом для Раймонда ДеВольта до офіційного заснування компанії DeWALT Products Company в 1924 році.

 90-і роки в історії DeWALT ознаменувалися першим випуском продукції у відомих чорному і жовтому кольорах, а також істотним розширенням асортименту. У 2006 році вийшла нова лінійка акумуляторних інструментів DeWALT, які не поступаються за потужністю мережевим аналогам.

На сьогоднішній день асортимент DeWALT включає більше чотирьохсот найменувань моделей електроінструменту і понад тисячу видів комплектуючої оснащення, спецодягу і засобів захисту. DeWALT впевнено лідирує на ринку професійного електроінструменту в США і вважається самою якісною торговою маркою електроінструменту в світі. Материнська компанія торгової марки DeWALT – це корпорація Stanley Black & Decker. Територіально заводи DeWALT розташовані по всьому світу в країнах Північної і Південної Америки, Європи та Азії.

Компанія дбає не тільки про свій прибуток, але і про навколишнє середовище, удосконалюючи технологічні процеси, таким чином, щоб виробничі відходи зводилися до мінімуму.

Також буде цікаво:   Оновлюємо квартиру: корисна інформація та рекомендації