Комфорт всієї родини – ось що має стояти на першому місці при облаштуванні будинку або квартири. Кліматична техніка – це саме те обладнання, за допомогою якого всі члени родини зможуть бути здоровими та затишно почуватися у своєму домі. Повітря у квартирі або домі завжди повинно бути свіжим та достатньо вологим, не повинно бути ні занадто жарко, ні надто холодно. Встановивши систему вентиляції в будинку в м. Рівне, Київ, Львів або в іншому місті, ваша родина буде почуватися комфортно. Також ви можете купити мульти-спліт систему, щоб не страждати влітку від спеки, а взимку від холоду. На сайті rivne-cond.rv.ua є широкий асортимент кліматичної техніки від провідних виробників: тут ви також можете купити тепловий насос для опалення, зволожувач, осушувач повітря, обігрівач та інше обладнання для побутових та промислових приміщень.

Типи кондиціонерів: мульти-спліт системи та спліт-системи

У чому різниця між спліт-системою та мульти-спліт системою? Спліт-система складається з 2-х блоків – внутрішнього та зовнішнього, в той час як кондиціонер мульти-спліт система складається з 1 зовнішнього та кількох (від 2 до 5) внутрішніх блоків. Таким чином, встановити спліт-систему можна лише в 1 приміщенні, в той час як мульти-спліт система може охолодити одразу декілька приміщень, залежно від кількості встановлених внутрішніх блоків. Обидва види кондиціонерів можна встановлювати у квартирах, будинках, офісах, готелях, адміністративних будівлях.

Значною перевагою мульти-спліт систем є те, що вони мають лише 1 зовнішній блок та не псують зовнішній вигляд фасаду будинку. До того ж, внутрішні блоки можуть бути різних типів та різної потужності, тобто ви зможете підібрати оптимальну техніку для кожного приміщення – наприклад, спальні, кухні, дитячої кімнати. Потужність внутрішніх блоків становить в межах 2-5 кВт. Купуючи мульти-спліт систему, варто обов’язково звертатися до професіоналів: саме вони зможуть врахувати всі нюанси, підібрати та встановити оптимальний варіант для вашого будинку чи квартири. Для чистки фільтрів кондиціонера та демонтажу також потрібно запрошувати фахівців.

Перейдемо до систем вентиляції в Рівному та інших містах та розповімо про їх види та особливості вибору.

Типи вентиляційних систем

Виробники пропонують 3 типи систем вентиляції:

  • Витяжні;
  • Припливні;
  • Загальнообмінні.

Суть роботи витяжної системи полягає у тому, що вона витягує застояне повітря з приміщення (наприклад, з кухні, санвузлу) на вулицю. При цьому передбачається надходження свіжого повітря природним шляхом. Припливні системи забезпечують надходження свіжого повітря в приміщення з вулиці. Найпопулярніші ж моделі – загальнообмінні, вони забезпечують і приплив свіжого повітря, і забір застояного повітря з приміщення.

Також буде цікаво:   Перепланировка квартиры в Одессе без проблем с законом

Якщо ви хочете подбати про те, щоб вентиляція в будинку в м. Рівне була максимально якісною, варто звернутися до професіоналів. Вони зроблять заміри та зможуть спроектувати та встановити вентиляційну систему з урахуванням всіх норм та побажань власників.