Instagram вводить нові функції і ще декілька тестує, повідомили в корпорації Meta. 

НОТАТКИ 

Перше оновлення – нотатки (notes). Це новий спосіб ділитися своїми думками й бачити, що роблять ваші друзі. Це короткі дописи довжиною до 60 символів, які містять лише текст і емодзі. Щоб залишити нотатку,  треба перейти до верхньої частини папки «вхідні», вибрати підписників, на які ви підписалися, або людей у ​​вашому списку близьких друзів, і ваша нотатка з’явиться у верхній частині папки «вхідні» протягом 24 годин. 

«ВІДВЕРТІ ІСТОРІЇ» (CANDID STORIES)

«Ми починаємо тестувати Candid Stories, за допомогою якого ви й ваші друзі можете зафіксувати й поділитися тим, що ви зараз робите, в історії, яку бачать лише ті, хто також ділиться своїми», – йдеться в повідомленні компанії.

«Відверті» знімки можна буде робити з камери stories, а історії кількох авторів відображатимуться у верхній частині стрічки. Таку функцію тестують і на Facebook Stories.

ПРОФІЛЬ ГРУПИ

Компанія тестує в Instagram можливість створення профілів для груп. 

«Незабаром люди зможуть створювати й приєднуватися до цього нового типу профілю, щоб ділитися публікаціями й історіями в спеціальному спільному профілі з друзями. Щоразу, коли ви ділитеся вмістом у профілі групи, цей уміст надаватиметься лише членам групи, а не вашим читачам, і його буде опубліковано в профілі групи, а не у вашому власному», – підкреслюють у компанії. 

Також буде цікаво:   В Україні створили онлайн-екощоденник для тих, хто хоче навчитися берегти природу