Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який регулярно інформує громадськість новою інформацією з індустрії смартфонів, продовжує підігрівати інтерес до нових моделей, очікуваних у другій половині цього року.

Цього разу він стверджує, що виробники в пошуках нових способів збільшення ефективної площі дисплея будуть рухатися не в бік подальшого зменшення ширини верхньої та нижньої меж дисплея, які, нехай і в дуже тонкому вигляді, все одно потрібні.

Напрямок, в якому рухатимуться виробники, — в сторони. А так як бічні рамки дисплеїв у сучасних флагманів і так дуже вузькі, а у деяких і округлені, то нас чекають «екстремально вигнуті з боків дисплеї». Іншої інформації поки немає, так що залишається лише гадати, що мається на увазі. Можливо, що старі концепти, в яких екрани смартфонів огинають краї і заходять на задню панель, незабаром знайдуть втілення у реальних комерційних продуктах.

Раніше Ice Universe заявив, що Samsung, Huawei і Vivo в другій половині року представлять дійсно революційні з точки зору дизайну смартфони.

“Вже в другій половині цього року і в наступному році смартфони зроблять крок далеко вперед в плані дизайну. Це буде навіть за межами фантазій фанатів, які сьогодні створюють рендери і відеоролики концептуальних смартфонів”, — Ice Universe.

Також буде цікаво:   Кіберзлочинці знайшли новий спосіб красти з банків мільйони доларів