Як стало відомо від видання Trashbox, компанія Google додала приховану нову можливість в усі смартфони на базі Android, а щоб отримати до неї доступ достатньо просто оновити фірмове програмне забезпечення через магазин G Play. Важливо простежити, щоб встановився додаток Google версії вище 9.46.6.21, яка вже доступна жителям Росії, України, Казахстану, Чехії та інших регіонів світу. Після цього, щоб протестувати нововведення, потрібно відключатися від Wi-Fi, а також деактивувати мобільний інтернет.

Зробити це можна шляхом включення авіарежиму в налаштуваннях смартфона на Android. Після цього потрібно запустити додаток Google і в пошуковому рядку написати «Android Q», після чого програма повідомить про те, що «Мобільний інтернет відключений». Зліва від цього напису буде картинка, на яку потрібно натиснути. На ній зображена хмара з парасолькою. Слідом за цим відразу ж активується секретна прихована можливість, про яку ніхто не знав до цього самого моменту. Вона представляє із себе гру в стилі Flappy Bird.

Грати в цю відеогру просто, але про це пройти її неймовірно складно. Потрібно маневрувати між птахами і хмарами, уникаючи з ними зіткнення. Чим на більшу висоту вийде піднятися, тим більше вдасться набрати очок. У міру збільшення очок швидкість гри, у якій немає конкретної назви, підвищується, і це ускладнює ігровий процес, тому що приймати рішення, натискаючи по екрану, доводиться моментально. До цього самого моменту ніхто не знав, що в додаток Google вбудована така унікальна за своєю суттю можливість.

Також буде цікаво:   Apple розробляє iPhone без вирізу в дисплеї