Операційна система Android, яку близько 10 років тому створила компанія Google, є найпопулярнішою в своєму класі, тому що вона встановлена ​​більш ніж на 3/4 від загального числа мобільних пристроїв в світі. Це програмне забезпечення дуже поширене серед жителів усіх країн світу, а невід’ємною його частиною, нехай і не незамінною, є картографічний сервіс Google Maps, який у нас користується не дуже великою популярністю.

Він дозволяє дивитися на дорожню ситуацію з висоти пташиного польоту, прокладати маршрути, знаходити велодоріжки, стежити за громадським транспортом і робити багато інших речей. На території США і Європи найпопулярнішим сервісом для роботи з картами є саме Google Maps, але незабаром все може змінитися. Як стало відомо 12 квітня 2019 року, «пошукової гіганта» вирішив почати заробляти на ньому кошти.

Зараз заробіток Google Maps зводиться лише до того, що представники бізнесу можуть платити гроші за пріоритетні місця в пошуковій видачі, але «пошуковий гігант» вважає такий спосіб монетизації недостатньо ефективним. Саме тому, як вдалося з’ясувати лічені години назад, вже зовсім скоро фірмовий картографічний сервіс перетвориться в рекламний майданчик, причому вкрай ефективну. Він буде показувати рекламу різних закладів прямо на карті.

Інформацію про все це розкрив старший віце-президент Google з продажу Філіп Шиндлер. За його словами, таким чином компанія зможе підвищити окупність всього сервісу та збільшити свої інвестиції в його розвиток. При цьому було відзначено, що багато років «пошуковий гігант» навмисно уникав саме такого способу монетизації, щоб зайвий раз не розчаровувати всіх користувачів, але тепер сучасні технології дозволяють зробити так, щоб реклама була не тільки прибутковою для компанії, але ще і корисною для всіх користувачів.

Також буде цікаво:   Apple дозволила власникам своїх пристроїв самостійно їх ремонтувати