28 червня вийде Backup and Sync – нова версія «Google Диску». Це буде вже не просте хмарне сховище, а потужний інструмент для створення резервних копій файлів.

Скоро інформація буде не просто зберігатися на «Google Диску». Новий сервіс зможе відстежувати і створювати резервні копії файлів у всіх папках, які ви відкриваєте. Це може бути робочий стіл, папка «Документи» або якесь інше конкретне місце.

Backup and Sync прийде на заміну додатка «Google Диск». Уже зараз сервіс інтегрований в завантажувач «Google Фото» для Windows і macOS. Компанія радить звичайним користувачам завантажити новий додаток, як тільки він вийде. Але бізнес-користувачам поки рекомендується продовжувати працювати зі старою версією «Диска».

Поки не ясно, які можливості з’являться в Backup and Sync. Імовірно, ви як і раніше зможете відкривати і редагувати збережені в хмарі файли. Але не відомо, чи можна буде синхронізувати ці файли на інших комп’ютерах, використовуючи «Диск» в якості посередника. Варто враховувати і обмежений простір в хмарі: безкоштовні 15 ГБ стануть закінчуватися набагато швидше.

Втім, нововведення має припасти користувачам до душі.

Також буде цікаво:   Microsoft випустила Windows 11