Напевно, багато хто з вас не раз стикалися з цим терміном, намагаючись розібратися в різноманітті видів конопель. Що ж це таке? Спробуємо розібратися разом з worldcannabis.org.

Фемінізовані насіння конопель – це насіння, з яких в більшості випадків (близько 96-99%) з’являються рослини жіночої статі, так звана сенсімілья. Це не якийсь особливий сорт конопель, а результат ретельного відбору і видалення чоловічих рослин. Це дозрілі, але незапліднені жіночі суцвіття. Вони містять максимальну концентрацію ТГК і мають потужню психотропну дію.

Початкові досліди по фемінізації рослин ніяк не були пов’язані з коноплями. І тільки в 1980-х роках в ході численних експериментів в Голландії були отримані перші довгоочікувані фемінізовані насіння канабісу.

Фемінізовані насіння конопель мають гарну генетику, ростуть, розвиваються і зберігаються при тих же самих умовах, що і звичайні регулярні насіння. Однак мають ряд переваг перед останніми: при вирощуванні фемок не потрібно займатися додатковою перевіркою і видаленням чоловічих рослин, які зазвичай з’являються з регулярним насінням. Крім того їм притаманна така властивість, як гомогенність. Це означає, що урожай насіння конопель буде відрізнятися однорідністю і схожістю. Крім того, сама якість марихуани з фемінізованих зерен, а саме її сила, аромат і смакові особливості набагато вище, ніж у марихуани зі звичайних зерен. Крім того, всупереч сформованій думці про високу ціну фемок, на сьогоднішній день можна знайти недорогі насіння відмінної якості.

Також буде цікаво:   Какой подарок выбрать к новогодним праздникам?