Напевно, багато хто з вас не раз стикалися з цим терміном, намагаючись розібратися в різноманітті видів конопель. Що ж це таке? Спробуємо розібратися разом з worldcannabis.org.

Фемінізовані насіння конопель – це насіння, з яких в більшості випадків (близько 96-99%) з’являються рослини жіночої статі, так звана сенсімілья. Це не якийсь особливий сорт конопель, а результат ретельного відбору і видалення чоловічих рослин. Це дозрілі, але незапліднені жіночі суцвіття. Вони містять максимальну концентрацію ТГК і мають потужню психотропну дію.

Початкові досліди по фемінізації рослин ніяк не були пов’язані з коноплями. І тільки в 1980-х роках в ході численних експериментів в Голландії були отримані перші довгоочікувані фемінізовані насіння канабісу.

Фемінізовані насіння конопель мають гарну генетику, ростуть, розвиваються і зберігаються при тих же самих умовах, що і звичайні регулярні насіння. Однак мають ряд переваг перед останніми: при вирощуванні фемок не потрібно займатися додатковою перевіркою і видаленням чоловічих рослин, які зазвичай з’являються з регулярним насінням. Крім того їм притаманна така властивість, як гомогенність. Це означає, що урожай насіння конопель буде відрізнятися однорідністю і схожістю. Крім того, сама якість марихуани з фемінізованих зерен, а саме її сила, аромат і смакові особливості набагато вище, ніж у марихуани зі звичайних зерен. Крім того, всупереч сформованій думці про високу ціну фемок, на сьогоднішній день можна знайти недорогі насіння відмінної якості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.