У Facebook для Android з’явилася настройка, яка дозволяє заборонити додатку доступ до вашого місця розташування. Нещодавно CNBC якраз з’ясував, що відділ безпеки Facebook використовує фонову інформацію про геолокацію для пошуку людей, які можуть загрожувати співробітникам компанії.

На Android ви можете або повністю заборонити додатку відстежувати ваше місце розташування, або надати до нього повний доступ. Це особливість операційної системи: у вас немає можливості вибрати, в яких саме ситуаціях та чи інша програма може використовувати дані про те, де ви знаходитесь.

Facebook стверджує, що раніше не відстежувала місцеположення Android-користувачів у фоновому режимі, якщо у них не була включена функція «Журнал геоданих». Але тепер в додатку є спеціальний перемикач, за допомогою якого можна повністю деактивувати стеження. Найближчим часом він стане доступний всім користувачам.

У додатку Facebook для iOS можливість відключити доступ до місця розташування у фоновому режимі була і раніше. Компанія збирається розіслати користувачам обох мобільних ОС повідомлення з проханням перевірити настройки геолокації.

На щастя, в найближчому майбутньому Google може усунути проблему. Згідно витоку, в наступній версії Android користувачі зможуть вирішувати програмам використовувати дані про місцезнаходження тільки тоді, коли програма запущена.

Також буде цікаво:   У Viber тепер можна редагувати повідомлення