нтисміттєвий забіг No Waste Run 2021 у Києві перенесли з 17 квітня на 15 травня, повідомляють організатори.

Завдяки благодійному забігу хочуть зібрати 1,5 мільйона гривень на будівництво інноваційного об’єкта «України без сміття», що об’єднає станцію сортування, музей відходів, майданчик для «безпластикового» фермерського ринку, а також простір для артзаходів просто неба.

Змінилися й умови забігу: тепер бігти дистанцію можна не тільки на ВДНГ, але й у будь-якій точці світу. Усім фінішерам організатори презентують медаль із переробленого пластику, а також призи від партнерів. Крім того, у бігунів безкоштовно прийматимуть відсортовані відходи на перероблення.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАБІГУ:

  • Перейти за посиланням, зареєструватися та сплатити благодійний (реєстраційний) внесок від 500 гривень. 90% від суми відразу підуть на рахунок «Україна без сміття».
  • Розповісти про ініціативу в соцмережах, збирати більше коштів для УБС. Учасники, які назбирають найбільші суми, отримають призи.
  • Пробігти обрану дистанцію (2,5 або 10 кілометрів) 15 травня на ВДНГ або будь-де й отримати медаль (тим, хто бігтиме не в Києві, медаль надішлють поштою).

Також буде цікаво:   Групове зґвалтування 14-річної на Закарпатті: що не так з вироком суду