Поява в бодібілдингу цього препарату спортсмени зобов’язані жінкам. На хоріонічний гонадотропін ціна встановлена ​​на більш високому рівні, ніж на інші засоби, що використовуються атлетами та пауерлифтерами. Це пояснюється особливими умовами отримання даної речовини. Human Chorionic Gonadotropin (НCG) – це гормон, що виробляється жіночою плацентою. Його екстрагують з сечі вагітної жінки в лабораторних умовах.

Купити гонадотропін для перорального вживання менш ефективно, ніж придбати ін’єкційний препарат. В Америці було проведено ряд експериментів, які доводять абсолютну неспроможність харчових добавок на основі НCG.

Хоріонічний гонадотропін: ЦІНА ТА ВПЛИВ НА ОРГАНІЗМ

Проходження курсу гонадотропіну не гарантує стрімкого росту м’язів, пампинга і інших стероїдних ефектів. Чим же тоді обумовлена ​​чимала вартість цього препарату?
Перш ніж купити гонадотропін, слід розібратися в специфіці його впливу і вам буде цікава информация о гонадотропин. Потрапляючи в організм, НCG через гіпофіз сигналізує про стимуляції синтезу тестостерону. Крім цього, гормон сприяє поліпшенню якості сперми і може посилювати ступінь вираження вторинних статевих ознак.

Беручи тестостерон у вигляді різних анаболічних стероїдів, спортсмени наражаються на небезпеку захворювання гіпотоламуса-гіпофіз-яєчка. Гальмується процес синтезу гонадотропіну і гонадолиберина, внаслідок чого яєчка з часом втрачають свої функції (атрофуються), а їх розмір зменшується.

З огляду на той факт, що врятувати ваші яєчка від цього може гонадотропін, ціна на нього не здається такою великою і необгрунтованою. Беручи препарат в помірній дозі, ви зможете насичувати організм тестостероном, не побоюючись за порушення природних процесів в організмі, пов’язаних з плановою роботою яєчок.

Також буде цікаво:   Як працює лазерна епіляція?