Рак — жорстока хвороба. Всі це знають. 24-річна Монтана Браун (Montana Brown) особливо. В дитинстві вона двічі перенесла саркому — злоякісну пухлину сполучної тканини. Вперше тяжке захворювання вразило дівчину в дворічному віці. Після важкого року курсу хемотерапії хвороба, дякуючи старанням лікарів та батьків, перейшла в стан ремісії. Протягом тринадцяти наступних років у Монтани було щасливе безтурботне дитинство, поки разом із першими підлітковими проблемами у 15 років не повернулася саркома. Але й цього разу Монтані вдалось перемогти рак. Саме боротьба із хворобою надихнула її стати медсестрою.

“Медсестри оточили мене любов’ю, були дуже чуйними та добрими до мене. Любов, якою вони ділилися зі мною і моєю сім’єю, коли ми її, як ніколи гостро потребували, дуже допомогла мені”, — поділилася Браун у інтерв’ю ABC news. “Ці події допомогли мені зрозуміти, що я хочу стати для когось такою ж доброю і турботливою, якими медсестри були до мене”.

Сьогодні Монтана Браун працює медсестрою в тому ж госпіталі, де в дитинстві і підлітковому віці пройшла курс лікування від раку. Вона вірить, що її досвід боротьби з тяжкою хворобою допоможе у роботі, а також слугуватиме джерелом надії та натхнення для пацієнтів.

“Я справді хочу бути тією людиною, яка повністю розумітиме людей, що переносять хворобу, тому що я сама через це пройшла. Це те де я була і де я є”, — каже 24-річна медсестра.

Також буде цікаво:   8 звичок, які зміниться життя на краще