Натуральна дитяча косметика хорошої якості не містить синтетичних складових і дратівливих компонентів. Організм дитини ще не може забезпечити повною мірою захист від проникнення в нього шкідливих речовин. Результат – розвиток алергічний реакцій, іноді – серйозних і вимагають звернення до лікаря. Крім того, шкіра голови і тіла у дітей більше ніж у дорослих схильна до пересихання, подразнення і запальних процесів.

Ціна дитячих косметичних засобів

Вартість товарів HimalayaShop для догляду за дітьми обумовлена високою якістю продукції, конкретним брендом, цільовим спрямуванням. Купивши товар відмінної якості за посиланням http://himalayashop.com.ua/cat/detskaya-kosmetika/brend/himalaya-herbals/, ви зумієте уникнути багатьох дитячих проблем – різноманітних висипань, включаючи дерматити.

Органічна дитяча косметика – здоров’я вашої дитини

Дітям будь якого віку необхідно забезпечити догляд тільки за допомогою спеціальних дитячих косметичних виробників з серйозною репутацією. Тільки тоді можна гарантувати безпеку для здоров’я і збереження природного балансу ніжної шкіри дитини, особливо – грудного віку.

Органічна косметика займає особливу нішу серед продукції даної спрямованості. Питання її використання – це питання здоров’я дитини в цілому.

Засоби для дітей найвищої якості включають:

  • натуральні чисті масла;
  • рослинні екстракти;
  • вітаміни;
  • мінерали.

Така косметика може включати також додаткові лікувальні компоненти, в разі, якщо її мета – забезпечити лікувально-профілактичний ефект при певній проблемі шкіри, волосся або порожнини рота.

Вчені підтверджують, що діти мають високочутливу шкіру, яка схильна до нейродерміту (атопічний дерматит, алергодерматоз). Крім того, доведено шкоду для дитини дорослих косметичних препаратів, включаючи звичайні зубні пасти, порошки для чищення зубів, шампуні, гелі для душу, піни для ванн, креми, лосьйони та ін.

Також буде цікаво:   Названо найгірші рекомендації для схуднення