У Харкові засудили голову фіктивного благодійного фонду, яка збирала гроші з підприємств міста нібито на допомогу сиротам і дітям із зони АТО, а насправді привласнювала зібрані кошти. Про це свідчить документ, опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень. Сайт www.agent-news.net.ua допоможе вам, бути у курсі всіх новин Харькова та сходу України.

25-річна дівчина зареєструвала благодійну організацію “Нова-Україна” в 2014 році. З жовтня 2015 року заповзятлива леді почала витрачати отримані гроші на власні потреби.

Представляючись заступником голови ХОДА, по телефону вона просила гроші для нібито хворих дітей і сиріт із зони АТО. За 11 місяців вона придбала 138 тисяч гривень від будівельної компанії “Житлобуд-2”, 42,5 тисячі – від підприємства “Стальконструкції ЛТД”, 20 тисяч – від компанії “Фіто-Лек”, 5 тисячі – від “Харківської бісквітної фабрики” і 3400 гривень – від “НМУ Електропівденмонтаж”.

Як повідомляли в СБУ, ці гроші шахрайка програла в ігрових автоматах.

У суді дівчина повністю визнала свою провину. Її засудили до трьох років обмеження волі і зобов’язали відшкодувати зазначеним компаніям їх витрат.

 

Також буде цікаво:   В Україні пом'якшують обмеження