Центр здоров’я і краси «Mellis» є закладом нової формації. Саме тут успішно застосовуються найсучасніші розробки в косметології та індустрії краси, які спрямовані на зміцнення здоров’я та створення ідеалу зовнішності клієнта.

Керівництвом центру «Mellis» організована чітка і злагоджена робота всіх працівників на різних рівнях роботи. Їх професійний підхід до справи дозволяє швидко і якісно надавати експрес-послуги (кілька процедур одночасно) для ділових людей, які знають ціну своєму часу.

Послугами центру користуються не тільки жінки, а й багато успішних чоловіків. Адже всі вони розуміють – імідж має велике значення, наприклад, при переговорах і, в ряду інших факторів, що впливає на результати бізнесу.

Центр здоров’я і краси «Mellis» надає широкий спектр послуг по догляду за зовнішністю. Ви можете отримати професійний догляд від косметолога і перукаря, зробити педикюр і манікюр, нарощування вій, відчути тонізуючий ефект SPA-процедур.

Основне кредо Центру: краса – для всіх. Тут глибоко переконані, що краса прихована всередині кожного з нас, і тут тільки  допомагають клієнтам її підкреслити.

Сучасний ритм життя залишає нам дуже мало часу для турботи про себе. Хочеться виглядати чудово в будь-яких ситуаціях. Для жінок це – акуратний манікюр, укладка волосся, сяюча здоров’ям шкіра. Центр здоров’я і краси «Mellis» – місце, де команда досвідчених професіоналів як слід подбати про здоров’я і красу як жінок, так і чоловіків.

Якщо ви поспішаєте на важливу зустріч і хочете виглядати відмінно, спеціально для таких клієнтів в Центрі передбачено експрес-послуги. Наприклад, ви вибираєте кілька процедур, які доповнюють один одного, завдяки чому можна в короткі терміни добитися набагато кращого результату.

Також варто відмітити перелік послуг, які надає Центр

  1. Косметологія

– догляд за обличчям:

механічне чищення шкіри обличчя, завдяки чому шкіра звільняється від моедонів, які в подальшому можуть перетворитись на прищі;

ультразвукове чищення обличчя, в даного методу є додатковий плюс – під час процедури проводиться масаж шкіри (глибокий);

– догляд за тілом: дана послуга передбачає проведення масажу тіла;

– депіляція: в рамках цієї послуги проводиться видалення волосся на тілі клієнта чи клієнтки з використанням воску;

– пілінги: в Центрі використовується пілінг з використанням різного роду препаратів, а також ультразвуковий пілінг;

– ін’єкційні методики: в рамках даної послуги клієнтам надається контурна пластика;

– мікротокова терапія: апаратна методика, завдяки якій проводиться підтягування обличчя, прибираються набряки повік, зморшки.

  1. Стрижка та фарбування
Також буде цікаво:   Зміцнюємо м'язи кора: 5 ідеальних вправ для бігунів

В рамках даного напрямку центр краси «Mellis» надаються такі послуги як: жіночка стрижка, фарбування та тонування, вкладання та вирівнювання, блондування, біозавивка, чоловічі та дитячі стрижки.

  1. Манікюр та педикюр
  2. Візаж

В рамках даного напрямку надаються такі послуги як: пірсінг, татуаж, тату, візаж.

  1. Масаж

В рамках даного напрямку надаються такі послуги як: масаж, заняття у реабілітолога- кінезітерапевта.

  1. Психолог та психоаналітик

В Центрі здоров’я та краси «Mellis» надаються консультації психолога та психоаналітика. Робота в аналізі з проявами несвідомого:  сімейні проблеми, міжособистісні стосунки, особистісні проблеми, депресії, фобії, панічні атаки, тривожні стани, неврози та ін.