У Telegram з’явився бот Uploadgram, створений користувачем GitHub під ніком Pato05. Він використовує сервера Telegram для завантаження і зберігання файлів.

Використовувати його просто. Досить відкрити Uploadgram Bot, натиснути Start для запуску бота і Agree, щоб погодитися з правилами сервісу (ви підтверджуєте, що не будете завантажувати контент нелегального змісту). Далі просто прикріпіть до повідомлення будь-який файл, після чого бот видасть пряме посилання для його завантаження.

Зрозуміло, це має мало сенсу, якщо вам потрібно відправити файли користувачеві, у якого і так є Telegram. Але перевага Uploadgram полягає в тому, що ви можете завантажити на сервер файл і отримати посилання, якою можна поділитися з будь-якою кількістю людей через будь-який месенджер, соцмережу або електронну пошту. Простіше кажучи, це працює як безкоштовне безлімітне сховище.

Якщо ботом користуватися незручно, завантажувати файли можна безпосередньо через сайт Uploadgram. Він також дозволяє переглядати все, що ви завантажили, і перейменовувати або видаляти вже непотрібні документи.

Єдиний мінус системи полягає в тому, що превью недоступно навіть для фото і відео, так що куди зручніше завантажувати мультимедійні дані відразу великими архівами, щоб не плутатися в безлічі окремих файлів. Також є версія для Android: її потрібно завантажувати у вигляді APK-файлу, минаючи Google Play, так що робіть це на свій ризик.

Веб-версія Uploadgram →
Uploadgram Bot →

Також буде цікаво:   Обзор онлайн казино Volna в Украине