Розблокування iPhone в масці за допомогою Apple Watch, нові можливості Siri, заборона трекінгу і не тільки.

Після циклу бета-тестування, який тривав майже три місяці, iOS 14.5 і iPadOS 14.5 нарешті стали доступні користувачам iPhone і iPad. Ви можете оновити свої пристрої, зайшовши в «Налаштування» і вибравши «Загальні», а потім – «Оновлення програмного забезпечення».

Що нового в iOS 14.5:

  • Додана можливість розблокування iPhone з Face ID за допомогою Apple Watch Series 3 і більш нових годинників, якщо розпізнавання особи не спрацювало через захисну маску.
  • Додана опція «трекінг-запити додатками», при запуску програми користувач буде бачити повідомлення про необхідність видати дозвіл на відстеженні дій в інших додатках або на веб-сайтах. Ці дії можна заборонити.
  • Додані більше 200 нових емодзі з специфікації Emoji 13.1, яка була сертифікована ще в 2020 році. У їх числі безліч варіацій пар з сердечком, жінка з бородою і серце у вогні.
  • Siri навчилася починати групові виклики по FaceTime, вибирати музичний сервіс за замовчуванням, оголошувати вхідні дзвінки і повідомляти ім’я контакту під час дзвінка при використанні AirPods. Крім того, помічник більше не буде використовувати жіночий голос за замовчуванням – буде пропонуватися два додаткових варіанти голосу на вибір.
  • Вбудований додаток «Локатор» отримав підтримку маячка AirTag для пошуку особистих речей.
  • У додатку «Нагадування» з’явилася можливість сортування записів по заголовку, пріоритету, терміну виконання або датою створення, а також функція друку списків нагадувань.
  • Додаток «Подкасти» отримало оновлений інтерфейс і окремі сторінки для кожного подкасту, а також категорії, чарти і рекомендації на вкладці пошуку.
  • У вікні покупки додатків з’явилася нова інформація про ціну та строк безкоштовного періоду підписки.
  • Смартфони серії iPhone 12 отримали підтримку 5G в режимі використання двох SIM-карт одночасно, що для України поки не актуальне.

Також Apple повідомила про усунення ряду неприємних багів, в тому числі з відображенням віддалених повідомлень в пошуку Spotlight, перекритті повідомлень екранною клавіатурою, завантаженням електронних листів, відображенням iCloud в Safari і дублюванням повідомлення про автоматичне перемикання AirPods.

У iPadOS 14.5, крім усього перерахованого, з’явилася підтримка горизонтального екрану включення і автоматичне відключення мікрофонів при закритті чохла Smart Folio.

Також буде цікаво:   Huawei випустила недорогий планшет яким всі будуть задоволені