ГО «King Challenge» разом із фондом «Життєлюб» збирають кошти, щоб придбати обладнання для виготовлення макаронів та випікання хліба для однієї з громад, що постраждала внаслідок війни. 

У межах ініціативи «Поділись хлібом» організатори заохочуть кожного українця переказати принаймні 15 грн. Водночас загальна сума, яку необхідно зібрати — близько 686 052 грн. Її планують витратити на покупку машини для виробництва макаронних виробів, жарову шафу, тістоміс та інше супутнє обладнання.

«15 грн — це приблизна ціна буханки хліба. Не дуже дорого, правда? Багато жителів областей, постраждалих від війни, не можуть собі дозволити й цього. Не лише через брак коштів, а й тому, що Росія зруйнувала хлібозаводи. Якщо 45 737 українців скинуться всього лише по 15 гривень, ми закриємо цей збір. І буде хліб. А де хліб, там і сили для перемоги», — коментують організатори.

Нещодавно «Життєлюб» придбав таке обладнання для жителів Охтирки і вже за 11 днів роботи 83 жителів громади долучились до виробництва. Вони виготовили понад 1000 кг макаронів і щодня випікають 1800 буханок хліба, завдяки чому 26 тис. людей змогли отримати продукти.

Наразі є запит ще від 10 громад. Покупка для них необхідного обладнання дозволить вирішити продовольчу кризу у постраждалих регіонах, забезпечить продуктами харчування жителів міст, а також воїнів ЗСУ та ТРО.

Переказати гроші можна за посиланням.

Також буде цікаво:   Українці тепер можуть змінити прописку онлайн