Датчик може бути встановлений на задній панелі або прямо в екрані.

Відразу кілька китайських ЗМІ опублікували статті про можливий вихід спеціальної моделі iPhone для китайського ринку. Вона повинна дозволити на рівних змагатися з Oppo і Huawei, які поки на ринку Піднебесної поза конкуренцією.

У звіті джерел зазначено, що для здешевлення новинки Apple планує відмовитися від Face ID. Замість цього виробник поверне сканер відбитків пальців Touch ID. Датчик може бути встановлений на задній панелі або прямо в екрані.

Подібні новини виглядають цілком правдоподібно, оскільки Apple вже випускала особливі моделі iPhone для Китаю. Ті, що продаються на місцевому ринку iPhone XS і iPhone XR мають підтримку двох фізичних SIM-карт, тоді як в усьому іншому світі користувачам доступна лише комбінація eSIM + SIM.

Якщо iPhone без Face ID дійсно готується, то вийде він не раніше наступного року. Восени Apple представить тільки наступників актуальних моделей. Всі вони мають виїмку в екрані і підтримують розблокування по обличчю.

Не так давно вже з’являлися чутки про розробку недорогого iPhone з новим процесором. Цілком можливо, що мова йшла саме про ексклюзив для китайського ринку без Face ID.

Також буде цікаво:   Представлена відеокарта Nvidia Titan RTX: вражаюча кількість пам’яті та ціна