Apple офіційно представила iOS 13 – нову версію своєї мобільної операційної системи. Серед головних нововведень – темна тема для більш комфортної роботи вночі і поліпшена продуктивність.

Темна тема

Темна тема поширюється на всі стандартні програми, а також на елементи ОС на кшталт клавіатури і повідомлень.

Продуктивність

За словами компанії, додатки в iOS 13 запускаються в два рази швидше, ніж раніше. На розблокування пристрою за допомогою Face ID йде на 30% менше часу.

Клавіатура

Стандартна клавіатура тепер підтримує введення свайпів. Функція називається Quick Path і дозволяє набирати текст, не натискаючи на кнопки, а водячи по них пальцем.

«Нагадування»

Apple повністю переробила «Нагадування». У них з’явилася можливість показувати лише окремі типи нагадувань – наприклад, сьогоднішні або заплановані. Можна почати вводити текст, і додаток за допомогою ІІ запропонує встановити час і відзначити контакти. Зовні «Нагадування» теж сильно змінилися.

«Пошта», Safari, «Нотатки»

Компанія оновила і деякі інші додатки. У «Пошті» з’явилася підтримка форматування в десктопному форматі, в Safari тепер можна встановлювати параметри для кожного окремого сайту, а в «Нотатках» є можливість переглядати всі записи разом в режимі галереї.

«Карти»

«Карти» теж зазнали значних змін. Компанія переробила додаток з нуля і додала більш повні картографічні дані. Також з’явився режим 3D-перегляду вулиць – аналог Street View в «Google Картах».

Конфіденційність

Apple допрацювала конфіденційність iOS. Тепер є можливість надати тому чи іншому додатку доступ до геопозіціі лише один раз. За допомогою облікового запису Apple можна буде входити в різні додатки, використовуючи Face ID. Більш того, для кожного сервісу буде створюватися нова поштова адреса, повідомлення з якого будуть пересилатися на основний ящик.

Фото і відео

Інтерфейс редагування фото і відео теж змінився. З’явилася можливість налаштовувати світло, тіні, контрастність, насиченість, баланс білого, різкість та інші параметри зображення. Відео можна повертати прямо на пристрої. Перероблений також дизайн додатока «Фото».

Також буде цікаво:   Amazon представила водонепроникну читалку Kindle Paperwhite