Він прокоментував інформацію про стилус, реверсивну зарядку, перехід на USB-C і не тільки.

Відомий аналітик Мін-Чі Куо, який нерідко радує достовірними інсайда, розповів про нові моделі iPhone 11 напередодні анонса. За його даними, смартфони не будуть підтримувати цифровий стилус, який нерідко згадувався в попередніх чутках.

Крім того, жодна з моделей iPhone 11 не отримає реверсивну бездротову зарядку, що дозволяє підживлювати годинник, футляр навушників та інші смартфони.

Також Мін-Чі Куо зазначив, що переходу на USB-С цього року не відбудеться – смартфони збережуть порт Lightning. Однак можливо, що штекер USB-C буде на іншому кінці зарядного дроту, що дозволить підживлювати iPhone безпосередньо від MacBook без перехідників.

Комплектний блок живлення нарешті отримає підтримку швидкої зарядки. Аналітик каже про потужності до 18 Вт, але це стосується тільки iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Звичайний же iPhone 11, який приходить на зміну iPhone XR, буде доповнюватися простим адаптером на 5 Вт, та ще й з роз’ємом USB-A.

Всі три новинки будуть оснащені технологією надширокосмугового зв’язку, яка поліпшить навігацію всередині будівель і, судячи з усього, забезпечить сумісність з новими аксесуарами для пошуку втрачених предметів.

Всі ці особливості, на думку Мін-Чі Куо, не зможуть забезпечити високий інтерес до нових пристроїв, тому поставки iPhone 11 скоротяться на 5-10%. Компенсувати це Apple спробує зниженням цін на старі моделі смартфонів.

Також буде цікаво:   Apple створила AirPods 3: неймовірні деталі