9to5Mac з посиланням на японських інсайдерів порталу Macotakara повідомляє, що Apple готує до випуску в квітні 2021 року нові навушники AirPods Pro і черговий iPhone SE.

Інсайдери посилаються на дані з ланцюжка поставок, де говориться, що AirPods Pro другого покоління будуть відрізнятися новим дизайном зарядного футляра. Він матиме розміри 54 × 46 × 21 мм. Для порівняння, футляр актуальної моделі трохи ширше: 60,6 × 45,2 × 21 мм.

Раніше Bloomberg повідомляв, що нові AirPods Pro стануть компактніше – навушники будуть позбавлені ніжки, що зробить їх менш помітними і при цьому більш схожими на аналогічні аксесуари Samsung. Інший інсайдер писав, що навушники будуть відрізнятися збільшеним часом автономної роботи, поліпшеним шумопоглинанням і датчиками зовнішнього освітлення.

За даними Macotakara, разом з AirPods Pro 2 повинен бути представлений новий доступний iPhone SE. Правда, інформації про нього портал не приводить, але є більш ранні чутки. Відповідно до них, новинка може отримати екран з діагоналлю 6,06 дюйма, тому і назва буде відповідна – iPhone SE Plus.

Це повинен бути найдоступніший смартфон Apple з підтримкою мереж 5G, подвійною камерою і сканером відбитків Touch ID. Правда, враховуючи діагональ дисплея, навряд чи датчик буде розміщуватися під екраном. Швидше за все, він переїде на бічну грань.

Також буде цікаво:   Повний список фільмів-номінантів на «Золотий глобус» у 2023 році