9to5Mac з посиланням на японських інсайдерів порталу Macotakara повідомляє, що Apple готує до випуску в квітні 2021 року нові навушники AirPods Pro і черговий iPhone SE.

Інсайдери посилаються на дані з ланцюжка поставок, де говориться, що AirPods Pro другого покоління будуть відрізнятися новим дизайном зарядного футляра. Він матиме розміри 54 × 46 × 21 мм. Для порівняння, футляр актуальної моделі трохи ширше: 60,6 × 45,2 × 21 мм.

Раніше Bloomberg повідомляв, що нові AirPods Pro стануть компактніше – навушники будуть позбавлені ніжки, що зробить їх менш помітними і при цьому більш схожими на аналогічні аксесуари Samsung. Інший інсайдер писав, що навушники будуть відрізнятися збільшеним часом автономної роботи, поліпшеним шумопоглинанням і датчиками зовнішнього освітлення.

За даними Macotakara, разом з AirPods Pro 2 повинен бути представлений новий доступний iPhone SE. Правда, інформації про нього портал не приводить, але є більш ранні чутки. Відповідно до них, новинка може отримати екран з діагоналлю 6,06 дюйма, тому і назва буде відповідна – iPhone SE Plus.

Це повинен бути найдоступніший смартфон Apple з підтримкою мереж 5G, подвійною камерою і сканером відбитків Touch ID. Правда, враховуючи діагональ дисплея, навряд чи датчик буде розміщуватися під екраном. Швидше за все, він переїде на бічну грань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.