Подивіться, чому нас може навчити досвід Марті Макфлая, Гринча, Денні Оушена та інших персонажів.

Завжди мати план

Хоча основна тема фільму «Назад в майбутнє» – подорожі в часі, але фільм нагадує і про важливість тайм-менеджменту. Щоб повернутися додому, головному герою Марті МакФлай потрібно розрахувати план дій по секундах і вкластися в нього.

У реальному житті такий підхід не завжди виправданий, але і ставитися до свого часу абияк теж не варто. Плануйте день і ретельно продумайте, що включати в графік, а що – ні.

Не витрачати ні секунди даремно

У фантастичному трилері «Час» години і хвилини буквально перетворилися у валюту. Їх отримують за роботу, а коли запас витрачений, закінчується і життя.

Сюжет фільму – гарне нагадування про те, наскільки насправді цінний час. Ніхто не знає, скільки у нього ще є в запасі. Так що не витрачайте його даремно, а займайтеся тим, що для вас важливо.

Приділяти час близьким

Головному герою фільму «Клік: з пультом по життю» Майклу Ньюману катастрофічно не вистачає часу. Коли до нього потрапляє пульт, який здатний перемотувати життя вперед, герой з радістю його використовує, щоб досягти успіхів в кар’єрі. Але виявляється, що досягнення не даються даром: він пропускає всі важливі моменти в житті сім’ї і в підсумку залишається на самоті.

Не забувайте, що в усьому важливий баланс. Прагнути до успіху природно, але не дозволяйте цьому прагненню віднімати у вас весь час.

Не поспішати, щоб потім не переробляти

Гоночний автомобіль Блискавка МакКвін по шляху на змагання виявляється в маленькому містечку. Він випадково пошкоджує там дорогу, і його зобов’язують відремонтувати її. Працюючи в роздратуванні і поспіху, герой робить все абияк, так що йому доводиться починати заново. У процесі він розуміє, що якби відразу не поспішав, то не довелося б втрачати час на переробку.

Намагайтеся не потрапляти в ситуацію, в якій опинився головний герой мультфільму «Тачки». Працюючи над проектом, не поспішайте швидше його здати, інакше в результаті ризикуєте втратити набагато більше часу.

Давати собі час, щоб попрактикуватися

Хоча злочинців з фільму «Одинадцять друзів Оушена» і не назвеш зразком для наслідування, з успішною аферою Денні Оушена можна винести урок: підготовка – це все. Його команда заздалегідь ретельно тренується, щоб в призначений час все пройшло гладко.

Також буде цікаво:   Как доставка пиццы может спасти вечер со второй половинкой или друзьями?

Якщо ви готуєтеся до виступу або важливої ​​події, не забудьте так само дати собі час попрактикуватися.

Концентруватися на тому, що можна зробити зараз

Коли наступного разу будете дивитися мультфільм «Кунг-фу Панда», зверніть увагу на слова великого Майстра Угвея. Мудрий наставник головного героя сказав: «Вчорашній день – це вже історія, завтрашній – загадка, а сьогоднішній – це дар».

Не зациклюйтеся на минулому і майбутньому. Зосередьтеся на тому, що можна зробити для досягнення своїх цілей сьогодні. Виберіть один-два кроки і виконайте їх протягом дня. Інакше ви так і не наблизитися до того, до чого прагнете.

Вставати раніше

Ви, напевно, пам’ятаєте, що Грінч ненавидить Різдво і всіма способами намагається зіпсувати свято іншим. Зазвичай герой ледачий і похмурий, але як тільки він придумує новий план, то відразу починає краще управляти своїм часом: щоранку рано встає, щоб опрацювати його до дрібниць.

Надихніться його цілеспрямованістю і займайтеся вранці тим, на що зазвичай не вистачає часу.